Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez az őrült szokás, hogy a...

Mi ez az őrült szokás, hogy a kismama akár az utcán is, vagy akárhol szoptathatja a gyerekét, mert az a világ leg természetesebb dolga? Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Mostanába erről beszélnek szinte minden adásban. Igaz hogy természetes, de ennyi erővel akkor én is sétálok az utcán, vagy éppen ülök az iskolában, és amikor rám jön elő veszem, és ott ahol vagyok el kezdek pisilni, vagy sza*ni, mert az is a világ leg természetesebb dolga nem? Igaz hogy természetes, de az emberi méltóságnak azért lennie kell egy határnak. És még képet is csinálnak, és közösségi oldalakra töltik fel. Tényleg felháborító.
2015. máj. 18. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

1. A kisgyerek ha megéhezik, azt nem tudja visszatartani, ellentétben azzal, hogy egy felnött ember a Wc-re menést.


2. INDOKOLT esetben szerintem is meg lehet egy babát bárhol szoptatni, viszont nem feltétlen a várs kellös közepén premier plan-ban.


3. Nyugaton természetes, hogy egy babát megszoptat az anyja, DE a legtöbbször ebböl mások nem vesznek észre semmit - mert egy kendövel letakarja a mellét-babát, vagy olyan részt keres - helyiség sarka, hátat forditva másoknak, ahol nem veszik észre.


4. Azt viszont szerintem senki nem tatja jogosnak, ha egy nö indolkolatlanul és feltünöen a nyilvánosság elött teszi ezt.

2015. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt diszkréten is meg lehet oldani, akkor is, ha éppen nyilvános helyen van az ember.

Nem mindegy, hogy valaki a tömeg közepén előkapja úgy a mellét, hogy mindenki jól lássa. Vagy valaki egy nyugisabb helyre ül le és eltakarja valamivel.

Szerintem ízléstelen, ha valaki a mellét mutogatja idegen embereknek. Amikor nem volt anyuka, akkor sem mutogatta gondolom. Akkor most minek?

2015. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%

Az utcára vizelés/szarás fertőző, ezért nem állja meg a helyét a hasonlat.


Azzal, ha a szoptatást nem végezheti el valaki az utcán arra kötelezed, hogy maradjon otthon, ne lehessen rugalmasan beosztani az idejét, és ezzel pénzben kifejezhető kárt okozol. Ha hajlandó vagy megtéríteni a kárt, akkor már csak azt kell tisztázni, hogy milyen jogon szólsz bele más életébe. Pl. meg kellene találni, hogy téged milyen kár ér, ha más az utcán szoptat, mert remélem nem gondolod komolyan, hogy úgy fogsz beleszólni más életébe, hogy közben nem tudsz felmutatni valami hasznot.

2015. máj. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Neked a szoptatas meg az utcara xaras az egyenerteku? Erdekes egy ember lehetsz.
2015. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
8%

4-es, mi az hogy elküldenéd a pi-csába aki utcán szoptat? Én meg téged küldenélek el, máshová...

Azért álljon már meg a menet, én is szoptattam 17 hónapig, igaz hogy soha nem szoptattam sem utcán se más nyilvános helyen, de könyörgöm, hagy etesse már meg a kisbabát anyuka, azért mert néhány értelmi fogyatékos korlátolt nem tudja felfogni hogy a női mell nem csak arra való, hogy ő fogdossa és ráévezzen, hanem az elsődleges célja a gyerek táplálása, attól még anyuka hagy merészkedjen már az utcára a szopós gyerekével...Persze az teljesen rendben van ha a mű tápszert adja neki, aztán majd csodálkozunk hogy miért van annyi rákos kisgyerek, jajj, ugye milyen szörnyű?! Hülye!

2015. máj. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 acelsziv ***** válasza:
9%

Ó négyeske: HA a feleségemet küldenéd el tutira megkeresnélek és azt is megbánnád, hogy a világra jöttél.

Egyébként meg a szoptatással nincs gond, ha képes az anyuka diszkréten csinálni.

2015. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

"Persze az teljesen rendben van ha a mű tápszert adja neki, aztán majd csodálkozunk hogy miért van annyi rákos kisgyerek, jajj, ugye milyen szörnyű?!"


megvolt a nap vicce, köszönjük :D

2015. máj. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 acelsziv ***** válasza:
0%
7: Legalább a tudatlanságoddal ne hencegj. Egyre több összefüggést találnak az ilyen esetek és a korai tápszeres táplálás között.
2015. máj. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem undorító dolog az utcán előcsapni a melled és megszoptatni. Én nem tolerálnám.
2015. máj. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
hát takarja már le egy kendővel,azzal nincsen bajom,meg lehetősége van rá,akkor ne a tömeg közepén...odébb is lehet vonulni...én is láttam egyszer már egy nőt buszon szoptatni....hát én még nőként is zavarba jöttem,hogy nem takarta el,hanem csak úgy ült mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga...kíváncsi lennék régen,amikor házasságig nem volt szex,akkor is ilyen aberráltak voltak az emberek...
2015. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!