Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik azok az emberek, akik...

Kik azok az emberek, akik feszt szállodába vannak?

Figyelt kérdés

Teli van a tv,hogy megint megteltek a szállodák.Mind fogorvos,vagy mi?

Mi a jóistenből telik nekik wellnessre?


2015. máj. 18. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem nézek tv-t, miről beszélsz?
2015. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem, csak kapnak utalványokat, vesznek kuponokat így elmennek olcsón, a kocsit megrakják teljesen kajával hogy ott semmit se kelljen venni.
2015. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 TamásTóth ***** válasza:
91%

Én például kb 2-3 havonta járok 2-3 napra wellnessezni a barátnömmel, mindketten Budapesten Multinál dolgozunk pályakezdöként (kb 1 éve már) és mindketten 200 nettó körül keresünk + cafeteria (kb havi 20-30 nettó fejenként/hó)


Ebből kb 200 ezret teszünk félre havonta. Illetve nyáron többet megyünk nyaralni. (Balatonra, esetleg külföldre is)


(Persze lehet lepontozni, attól függetlenül, hogy válaszoltam a kérdésre)

2015. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

'Mi a jóistenből telik nekik wellnessre?'


Abbol, baratom, hogy veled ellentetben ertenek is valamihez, es meg is fizetik oket. Te csak az irigykedeshez, gyulolkodeshez ertesz, korlatolt kis agyad nem fogja fel, hogy a szalagmunkan kivul is van elet.

2015. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom kinek telik puccos wellness szállodába járásra. Én pl tegnap úgy leégtem az Adrián, hogy majd bekaksiztam, amikor lefeküdtem. Szálloda? Ugyan már.. :D
2015. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

John_McClane

Utállak!!!!4444!!!!

2015. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, aki szállodában dolgozott. Nekem azt mesélte, hogy a vendégek 80%-a üdülési utalvánnyal és SZÉP kártyával fizetett, a maradék 20% pedig távoli hozzátartozók voltak, akik nem tudták igénybe venni a kedvezményeket (vagy politikusok voltak, mint Schmitt Pali).


3: Mindjárt elsírom magam. Mérnökként 120k-t keresek és ennyi, nincs semmi plusz.

2015. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az....sztem lop,csal,hazudik aki csak úgy minden bónusz nélkül üdülget.Máshogy lehetetlen,hacsak nem magánorvos,vagy ügyvéd valaki.Persze,ha ügyvéd,akkor már eleve hazudozik....
2015. máj. 18. 20:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne lehetetlen máshogy? Vannak ismerőseim, akik összehúzzák a nadrág szárát év közben, aztán nyáron elmennek nyaralni. Ha havi egy 10-est félredobsz, abból már elég korrekt nyaralás összejön.

Nem mellesleg akarni kell, tanulni kell, jó munkahelyet kell szerezni és akkor no problem.


Ezeket most lőttem este xD


[link]

[link]

2015. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz! ;)
2015. máj. 18. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!