Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor lettek az emberek ilyen...

Mikor lettek az emberek ilyen szörnyetegek és miért?

Figyelt kérdés
Tudatosan kerülöm a híreket, de ma elolvastam, hogy megtalálták az eltűnt gyáli fiú holttestét és teljesen elborzasztott a hír. Persze mindig is voltak gyilkosságok, de manapság mintha ez már bevett szokás lenne...... más is ki szokott ilyen híreken borulni vagy csak én vagyok ilyen túlérzékeny p*csa???

2015. máj. 18. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gyilkosság volt,hanem úgy berúgott,hogy átmászott valami kerítésen,és véletlenül a kútban találta magát.
2015. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem is megviselnek az ilyen hírek. A médiának (multimédiának is) köszönhetően ma sokkal több szörnyűségről szerezhetünk tudomást, ezért is lehet, hogy gyakoribbnak látod. Olvass egy kicsit Rózsa Sándorról és bandájáról, akkor meglátod, hogy régebb se volt valami angyali a világ.


Ami engem zavar az ilyen hírekben, hogy miután sokszor hallunk ilyeneket, egy idő után "immunissá" válhatunk ezek iránt. Attól tartok, ezt tudatosan csinálják, hogy majd, amikor már senkit sem érdekel egy-két idegen halála, akkor könnyű uralkodni az adott közösségen.

2015. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ő részegen beleesett egy kútba. Én úgy tenném fel a kérdést mikor lett az alkohol ennyire fontos az embernek, és miért? Miért jó öntudatlan hülyére inni magát az embernek, aki elvileg tud gondolkozni és ez különböztetné meg az állatoktól...
2015. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miből gondoljátok, hogy részegen beleesett a kútba? Engem az erőszakos ukrán pasi nem erre enged következtetni :/
2015. máj. 18. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Régebben is ilyenek voltak. Olvasgattam egy könyvet a kínzásmódszerekről (az emberi gonoszság érdekelt), komolyan mondom, a horrorfilmek elbújhatnak mögötte. Vagy gondolj az ókori gladiátorjátékokra, amit a közönség nagyon szeretett. Vagy a középkorban egy falu megvásárolt egy kivégzendő bűnözőt, hogy náluk végezzék ki- mivel más "szórakozás" nem volt.

A médiának fontos a nézettség/olvasottság, ezért minden ilyen szörnyűséget megjelentet, még ha a világ másik részén történik is és emiatt úgy tűnik, most sokkal több a gonoszság.

2015. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te most komolyan miről beszélsz?

Régen is volt egy csomó gyilkosság, sőt népirtás, sőt kínvallatás, stb.


Az általad leírt esetben még csak nem is tudni mi történt, de te máris elkönyveltél valakit gyilkosnak. Tipikus tömegember vagy.

2015. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan, lehet, hogy az az ukrán pasi ölte meg, de lehet, hogy semmi köze nincs hozzá, te meg már itt akarod szítani a lincshangulatot. Akkor most ki is a szörnyeteg?
2015. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!