Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti végeztetek már "nagy...

Ti végeztetek már "nagy dolgot" nyilvános WC-n?

Figyelt kérdés

Egyiknap reggel vizsga előtt, nagyon kellett qllantanom és rávettem magam, hogy beüljek a Duna Plázába kakkantani.


4 hajléktalan volt előttem a WC-n, még jobban megundorodtam a nyilvános WC-ktől mint eddig, ahogy bementem kaksizni büdös csöves szag volt és még a WC is xaros volt.


Rémes élmény volt, de a szükség nagy úr.


8 órás vizsgát nem bírtam volna végigülni, úgy hogy majd becsúszik a sportszelet.


Volt nektek hasonló élményetek?


21/F


2015. máj. 20. 18:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Első napom volt az egyetemen és amikor vártam a vonatra egyidősebb cigány asszony simán a bokrok közé szart. Te se legyél finnyás:D
2015. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sokszor szoktam plázában, mekiben, stb. Természetesen letakarom az ülőkét wc-papírral és a wc-t is teledobálom papírral, nehogy visszafröccsenjen.
2015. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

:D :D :D


Én megvártam amíg mindenki kimegy, azt spontán beledurrantottam a wc-be. Ment a hasam...

Olyan hangja volt, mint amikor egy vájogedény alá gránátot dobnak. Aztán még én voltam zavarban, mert bejött a csávó, beült a mellettem lévő retyóba, azt ő még hangokat is adott, meg fosott mint a pelikán.

2015. máj. 20. 19:00
 4/19 anonim válasza:
100%

Igen, csak előtte mindig lefedem a WC-t WC-papírral.

Ha vizsgán nem kísértett végig az élmény, jól tetted, hogy a nyilvános WC-hez fordultál.

2015. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Én is több réteggel körbe tettem, olyan volt mint egy rétes.

Még szerencse, hogy sok olcsó WC papír volt kéznél.

2015. máj. 20. 19:02
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
ha menni kell, hát menni kell. ha nyilvános helyen, akkor ott végzem el. én nem ülök le a deszkára, budipapírral lefedve sem..
2015. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Az a baj, ha nem ülök rá, a sörétek félre mennek.


Sokat tanultam, ebből a WC-zésből.

Ez volt az első ilyen élményem.

2015. máj. 20. 19:06
 8/19 anonim ***** válasza:

Persze hogy volt. Ha menni kell, akkor menni kell, nincs mese. Egyszer beteg voltam és az utcán jött rám a fosógörcs, akkor hirtelen egy kocsmába kellett beugranom, aztán miközben ott haldokoltam a fajanszon, a részeg proletárok kopogtattak az ajtón, hogy mi lesz már. Csodás élmény volt.

Egyszer meg a Westendben jött rám, szintén a betegség miatt, és nagyban haldoklok a fülkében, mikor elkerült egy biztonsági őr, hogy jöjjek ki. Mert ő azt hitte, hogy azért foglalt a fülke hosszú ideje, mert a homokosok erotikáznak benne. Hát baromira boldog voltam.


De a legrosszabb talán, hogy ilyen helyeken nem tudja az ember megmosni az ülepét a szeánsz után, csak papírral törölni a végtelenségig, ami baromira nem higiénikus, és amitől jól kidörzsölődik az ánusz, és másnap fájni fog az aknatelepítés.

2015. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8-as


Teljesen egyetértek! Részvétem!

Nagyot nőttél a szememben

2015. máj. 20. 19:18
 10/19 anonim ***** válasza:
Persze! Sokkal izgalmasabb, mint otthon.
2015. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!