Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, hogy 12...

Szerintetek baj, hogy 12 évesen tetszik egy 17 éves fiú?

Figyelt kérdés
Nem tudok mit tenni.Hiába nem akarom, akkor is tetszik.Szerintem észre is vette.Akaratlanul is elmosolyodok ha meglátom, folyton őt keresem a tekintetemmel.Nem bírnék ki egy napot, hogy ne nézzek a szemébe *-*.Onnan gondolom, hogy észrevette, mert ha meglát akkor mindig mosolyog vagy odanevet.xd De NEM gonoszan.Nem az látszik rajta, hogy kinevet miatta.Vélemény?(mellékesen..nem szoktunk beszélgetni.)
2015. máj. 20. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak fellángolás és külsőre tetszik. Persze mindegy, a lényeg, hogy neki is tetszel-e. Mosolyogni nem gáz :)
2015. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem :D 17 éves..Azért nagyon köszönöm a válaszodat :)
2015. máj. 20. 21:07
 3/4 A kérdező kommentje:
*A biztos hogy nemet arra értettem, hogy tetszem-e neki.
2015. máj. 20. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem baj :) Bár valamiért nekem nem tetszenek a nálam nagyon idősebbek. Én 14 vagyok de egy gimis fiút még mindig idősnek tartanék hozzám.

Egyébként ilyen szemezést én is szoktam csinálni, néha ránézek az egyik osztálytársamra, de gyorsan el is kapom a fejem :D Ilyenkor nem tudom mit gondolhat.....

2015. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!