Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanában sokszor hangulating...

Mostanában sokszor hangulatingadozásom van és úgy érzem nem jó semmi, nem vagyok boldog. Mitől lehet ez? Veled volt már ilyen? 18l Sokat jelentene pár tanács

Figyelt kérdés

Úgy érzem semmi életkedvem nincs...Van sok tervem de semmi késztetést nem érzek arra,hogy nekikezdjek.

Pl elhatároztam magam,hogy edzeni fogok és formásabb leszek,ennek már két hónapja.Még mindig nem jártam utána edzéstervnek és kajának.

Nehezen szereztem fényképezőt mert nagyon szeretek képeket készíteni de ez is egyre ritkábban van már.

Ha suliból hazajövök lefirkálom a házikat,vagy még azt sem,utána kitalálom hogyan fogok puskázni órán,csak ha nagyon muszáj,akkor tanulom meg.CSak abból tanulok,ami érdekel,pl angol.Legtöbbször ezek után bezuhanok ide az ágyamba és egész délután itt netezek,olvasgatok valamit,vagy csak a fb-t nézem, max enni kelek ki.Alszok egyet,suli és aztán megint elölről az egész.


Hétvégente jobb a helyzet mert akkor itthon van a barátom és vele kimozdulok néha, vagy vele is csak itt poshadunk az ágyban,mert csak akkor van itthon velem,hétközben dolgozik...lehet a hiánya miatt is vagyok ennyire kedvetlen? Na meg nem is tudom mit imád ennyire bennem,de ha velem van és rajong értem csak nem lehetek egy szürke ember...vagy de?


Meg úgy érzem túl sok inger ér,suliban is meg itthon is,mindenből jól kéne teljesítsek,mert ezt várják el,félek a jövőbeli érettségitől...na meg itthon anyámtól alig van nyugtom,ahogy hazaér,ordibál be a szobámba hogy ez sincs a helyén,ezt se csináltam meg,milyen vagyok már és jön a szidás.

Néha már sírógörcsöt kapok az ilyenektől,mert úgy érzem senki sincs aki megértene és velem tartana a saját anyám is ellenség mert nyugodt 2 szót nem lehet vele váltani.


Nem tudom mit fogok csinálni a napokban, de kéne valami ami változtat ezen a hozzáállásomon és segít nekem mert fejben mindent tudok,hogy mit hogy kéne mégsincs erőm elkezdeni.

Nagyon örülnék ha lennének az oldalon kedves felhasználók akik adnának pár tanácsot.


2015. máj. 20. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet, csak én most érettségizem és nem hiányzik ez a depi.
2015. máj. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Akkor csak felelősség tologatóak vagytok mind a ketten, ha anyukád leszól azért teszi mert tényleg nem csináltad meg a dolgod, egyébként lehet elveszítetted magad barátod mellett, nekem is volt egy ilyen barátnőm egy teljesen ambíciózus törtető lányt ismertem meg személyében utána szép lassan abba hagyta a küzdő sportot amire járt a szüleinek azzal magyarázta, hogy azért mert én nem megyek vele ?! És egyéb hasonló dolgok, nekem az lenne a javaslatom, hogy ne a barátodra várj, hanem tényleg vágj bele legalább egy dologba amit szeretnél csinálni, nem a gondolatok fognak motivációt adni hanem a cselekvés és a siker élmény. A befásultság veszélyes dolog mert ön magát generálja amíg le nem esel már egészen a depressziós szintig ahonnan, ha már innen sem sosem fogsz felállni. Ha úgy is érzed, hogy megterhelő lenne nincs is igazán kedved hozzá csak kezd el, ha elmész egy konditerembe láthatsz sok izmos embert amitől még nagyobb motivációt is kaphatsz az egészhez, plusz a mozgás boldogság hormont is termel :D Remélem legalább 1-2 tanácsom segít a bajodon :)
2015. máj. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!