Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha néha besokall az...

Nagy baj, ha néha besokall az ember és nem tudja mi tévő legyen?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sok rossz dolog történt, nem igazán tudom már mit kellene tennem. Az állapot az, ami aggaszt. Elég rossz hangulatban vagyok, letört. Hogyan lehet ebből kijönni? 25/f

2015. máj. 20. 21:50
 1/3 piriiiii ***** válasza:

Ezt úgy kérded, mintha egy vázát törtél volna össze...

Nem jó dolog, ha az ember nem tudja, mitévő legyen, mert sok rossz dolog történt vele...

Olyan sablonos dolgokat kell csinálni, mint sportolás, természetjárás, új dolgok kipróbálása, új emberek megismerése, ösztönző, vidám filmek, könyvek nézése, olvasása, állatokkal való foglalkozás, tudod.

De leginkább az segít, ha eldöntöd, hogy nem azért jöttél a Földre, hogy bánkódj és szerencsétlenkedj, hanem hogy sikeres, boldog ember legyél. Bla-bla-bla. :D

Egyébként nem is értem teljesen... miért kellene bármit is tenned? A múlton már nem lehet változtatni. Éld az életedet, ahogy jónak látod, olyan dolgokkal is törődj sokat, amik boldoggá és nyugodttá tesznek, és ennyi.

2015. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kell találj egy állandó pontot az életedben,amit hangulattól és külső behatásoktól függetlenül csinálhatsz és otthon érezheted magad benne.

nekem az edzés ilyen.

2015. máj. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, majd igyekszem valamivel elterelni a figyelmem, valahogy túlélni.
2015. máj. 21. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!