Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ők valóban hajléktalanok?

Ők valóban hajléktalanok?

Figyelt kérdés
Autósoktól kérik a pénzt mindennap, például én nap, mint látok egy bajszos fószert táblával a kezében, de ugyanazon a helyen egy sánta lányt is, legalább isd szerintem még tök fiatal, második kerület Török utcában, de nyilván egész Pest hemzseg tőlük. Hallottam olyat, hogy szegényeket kirakták, hogy kuncsorogjanak és nekik van főnökük valójában, mi lehet az igazság?

2015. máj. 22. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül magyarországon virágzik az úgy mond koldus maffia
2015. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha egyszer van időd, estefelé várj meg egy ilyen galleryt, mikor végeznek a "műszakkal".

Érdekes jelenség, mikor jön a fekete kocsi, valami nem evilágon megbarnult emberrel, aki kb 150kg, és kéri a bevételt, néha ha kevés az összes elcsattan egy csicskító pofon is, hogy legközelebb több legyen, mert tényleg nem fogsz tudni járni, és úgy kéregethetsz.

Hát bizony ezek ilyen emberek.

2015. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem értem... Honnan szedik össze ezeket az embereket??? Ők jelentkeznek? Mennyi pénzt tarthatnak meg vajon, megéri nekik is kéregetni? Mert kötve hiszem, de akkor miért nem mennek el? Kényszerítik vajon őket? De akkor miért nem kérnek külső segítséget?
2015. máj. 22. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szállást meg kaját szoktak nekik adni cserébe.
2015. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!