Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok egy búcsú...

Ti hogy reagálnátok egy búcsú videóra?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogyha tudnám hogy halálos beteg vagyok akkor ha csinálnék búcsúzós videót arra hogy reagálna a családom ? Természetesen nem áll még szándékomban meghalni, csak nemrég hunyt el egy közeli rokonom aztán valahogy felmerült benne hogyha én tudnám hogy nemsokára itt a vég akkor készítenék ilyen videót a családnak amiben mindent megköszönnék neki. És ezt szeretném hogy a temetésemen is megmutassák.

Ti mit gondoltok erről ?



2015. máj. 22. 16:17
 1/7 anonim válasza:

Hatalmas felelősség lenne rajtad..

És minden szavadat előre megkellene gondolnod hiszen ha félreértik vagy ilyesmi... Akkor már nem tudod elmagyarázni és örökre máshogy marad meg az emléked.

Ez egyszerűnek tűnhet de valojában sok kérdést vet fel..


És részvétem..:/

2015. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy egy rossz szó elronthat mindent. És nem úgy fognak talán majd rám gondolni,csak az a baj hogy én már ezt magamban annyira "megírtam" hogy tudnám kinek mit mondanék. Valahogy ez a temetés fordított rajtam egy 180 fokot! Persze még korán sem kellene itt hagynom az életet.

Köszönöm szépen.

2015. máj. 22. 16:40
 3/7 anonim ***** válasza:
én személy szerint nem szeretném. borzalmas lenne, hogy nem tudnék válaszolni.
2015. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor inkább személyesen mondd el, amit szeretnél.
2015. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Jaj de undorító, hogy az emberek a rokonuk temetése után képesek ilyen szintre fejleszteni az önsajnálatot. Mi bajod van, nem kapsz elég figyelmet, ezért fantáziálsz arról, hogy majd a halálod után jól megríkatod az embereket a hülye, fejben már összerakott búcsúvideóddal, meg milyen legyen a temetésed stb... Annyira felületes dolog, hogy nem azon gondolkodsz, hogy az élet véges és addig is amíg itt vagy, hasznosan kellene tölteni az időt, meg fejleszteni a kapcsolatot a szeretteiddel, hanem a saját, leendő temetésedről fantáziálsz. Nincs valami nagy önértékelésed, mi?
2015. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lepkeleves válasza:

Szerintem szuper gondolat. Nagyon sokat jelent majd ez a családodnak, bár biztosan nagyon megrázó lesz először megnézni.

A legtöbb családtagban sokáig (akár örökre) az dolgozik, miután meghal valaki közei, hogy: nem töltöttem vele elég időt; nem mutattam ki, hogy szeretem; nem tettem érte annyit, amennyit tehettem volna; stb. Ha elmondod, hogy nem így érzed és mindent jól csináltak, hogy elégedett vagy az életeddel és szép életed volt, az nagyon megnyugtató tud lenni.

2015. máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5: Igen igazad van neked is. Én sosem szerettem sajnáltatni magam. Nem is erre építettem a gondolataimat, csak ahogy a 6-os is mondja ilyenkor sokszor magába néz az ember hogy mi mindent megtehetett volna még... és ez csak egy szimpla visszajelzés lenne nekik. Másrészről pedig sajnos nem egyformán gondolkodunk.

6: Köszönöm a segítséged.

2015. máj. 23. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!