Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek szánalmas vagyok?

Szerintetek szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen fóbiám van minden nehézségtől,gyűlölöm az összeset messziről el akarom kerülni. Rosszul vagyok a fogyókúráktól pedig iszonyat súlyfelesleg van rajtam, a mozgástól is félek,egyszerűen izgulok vagy ilyen rossz érzés ha menni kell úgy érzem nekem nem fog menni. Utálom már ezért a tanulást is,mert félek hogy nem megy. Nem szeretek ismerkedni ezek miatt szintén. Nem merek egy napnál többet nem itthon lenni és utálok másnál aludni. Mit tehetnék? Már lassan húsz éves vagyok,de nagyon mély pontra kerültem :(
2015. máj. 22. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudok túl sokat mondani. Változtass! Nem én vagyok megfelelő ember, hogy ezt megválaszoljam, mindenesetre kitartást kívánok neked!
2015. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy szánalmas. Elhatározás kéne neked és fejben összekapni magad
2015. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

rengeteg ember ilyen.

majd az első egészségügyi gond után összekapod magad...feltéve hogy túléled és lesz rá esélyed.

az életveszély sok embernek felnyitja a szemét,hogy csak egyszer él és egy teste van amit tisztelni kell és karban tartani,nem szeméttel mérgezni és hagyni elsorvadni.

2015. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon rágörcsölsz mindenre. Ha valamit meg kell csinálni, ne gondolkodj rajta, hanem csináld. Aztán meglátod, hogy ettől nem is kell félni. Ezek a pozitív élmények pedig önbizalmat fognak adni.

Csak elkezdeni nehéz.


Max. ha nagyon nem tudod lecsillapítani a gondolataidat, akkor ilyenre gondolhatsz hogy "Ez rajtam nem fog kifogni". "Akkor is megcsinálom"

2015. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egyáltalán nincs veszve minden! Az egész csak rajtad múlik. Szép lassan átgondolod hogy mi az amin változtatnod kéne, és szép lassan nekikezdesz. Nem nagy dolog! Menni fog! Akaraterő kérdése. Sok sikert :))
2015. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is kb. ilyen voltam, de ez azért van, mert a szüleink ilyenné tettek. Idővel el kell költözni otthonról, és drasztikus étrendváltoztatás kell. A többi majd jön magától. A szülők drogfüggők. Nekik az a lényeg, hogy a kaja jól kiüsse őket, hogy utána le tudjanak feküdni horpasztani. Nekünk nem ez kell! Az életmódnak és az étrendnek a mozgáson kell alapulnia!
2015. máj. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ugye nem kerdezed komolyan? Oszinte legyek? Igen, szanalmas vagy. Leginkabb azert, mert nem valtoztatsz ezeken es eszed agaban nincs kitartonak lenni.
2015. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tudnék ötleteket írni, de szerintem inkább pszichoterápiára kéne menned.
2015. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szánalmas vagy.


Mindenesetre biztosan nincsen egészséges önbecsülésed, nincs kiállásod és önbizalmad, és ez egy idegen emberben szánalmat kelt, főleg ezután, miután ezt a szánalmas kérdést elolvassa.


A problémák nem arra valók, hogy elfussunk előlük, hanem hogy megoldjuk őket. Mi ez, hogy messzire el akarod kerülni? :D Mi lesz az életeddel, ha mindent messziről elkerülsz? 10 év múlva azt fogod kérdezni, hogy miért nincs gyerekem, miért nincs férjem, miért nincs munkahelyem, miért nincs kocsim, miért lakok csőben... halálra fogod idegesíteni a körülötted lévőket. Szóval szedd össze magad és menjél futni, hogy ne legyél koca.

2015. máj. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!