Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenkinek megvan a maga...

Mindenkinek megvan a maga baja. Neked mi?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 23:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hogy lusta vagyok, és várom az élettől a csodát, mindent halogatok és emiatt sehová sem halad az életem, és semmi nem lesz belőlem :D szerencsére ez a legnagyobb bajom.
2015. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy órája a kocsimnak szétment a kuplungja és nincsen pénzem megcsináltatni legalább 1 hétig.Valakit meg is kell majd kérnem hogy vontasson el a szerelőhöz és utálok szívességet kérni.
2015. máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem tudok rendezni egy régi konfliktust, és ez rányomja a bélyegét az egész életemre.
2015. máj. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A telefonom félig szarrá ment és sehogy se megy ki a fejemből, s ebből kifolyólag elég rosszul érzem magam.

*azéletnagydolgai*

2015. máj. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 piriiiii ***** válasza:
13%
Miért?
2015. máj. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Említésre méltóan nagy problémám nincs. És neked?
2015. máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Máshol és mással akarok lakni, mint most...Hogy ezt elérjem, folyamatosan ki kéne tartanom, de mikor megingok, nem tudok gyorsan erőt meríteni és így mindig előről kell kezdeni..ergó nincs haladás, csak megy az idő
2015. máj. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
túl sok időt b.@szok el a gyakorikérdéseken
2015. máj. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! nekem jelenleg nincs kedvem munkába indulni... van más bajom is persze, de hajnal ötkor, esőben ez a legnagyobb bajom...:)
2015. máj. 23. 05:00
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem újra meg kellene tanulnom vezetni, mert amióta megszereztem a jogsit (az elején pár hónapot kivéve) nem vezettem:( Egész egyszerûen îgy alakult. Autóm nem volt, késôbb meg más jellegû anyagi és egyéb gondjaim voltak, szóval nem is tudtam venni. Ráadásul nem akarok kézi váltóson tanulni, és csakis automata váltós autót akarok venni. Itt ebben a német városban ahol lakom és ahol ennyit kell állni a dugóban meg fél percenként fékezgetni, semmi kedvem a kéziváltóval sz*rakodni és lefulladni:( Ez idegesít a legjobban jelenleg.
2015. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!