Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A tanga bikini tényleg nagyon...

A tanga bikini tényleg nagyon kihívó?

Figyelt kérdés
Tizenhat éves vagyok, vettem magamnak egy ilyen bikinit, de anya nem engedi, hogy azt használjam mert szerinte nagyon kihívó.

2015. máj. 23. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Ebben az esős időben eléggé. :)

Amúgy igen, főleg még a Te korodban, a hasonló korú fiúk eléggé lerohannának egy strandon, valószínű nem lenne egy nyugodt perced sem tőlük. Ha szólni nem is mernének, de biztos téged bámulnának mind.

Anyukád gondolom ettől szeretne megkímélni.

2015. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Nemcsak kihívó, de egészségtelen (sőt egészség károsító) is.
2015. máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem hiszem. Nem a 19. században vagyunk, amelyik lánynak van valami értelmes alakja, azok nagy része ilyet hord, nem hinném, hogy ez annyira feltűnő lenne.


Azt meg nem tudom értelmezni, hogy lerohannak a strandon.

Ez mit jelent?

Levetkőzik egy strandon, aztán a következő percben 50 kan áll sorba, hogy megerőszakolják?


Nem értem az ilyen embereket, milyen szinten áll a gondolkozásuk, vagy minek néznek másokat:

Csimpánzoknak?

Vagy mindenki gyengeelméjű szatír?


Ha meg valaki jól néz ki, bundában is ugyanúgy megbámulják, meg farmerban is, meg tangában is.

Nincs különbség, ez ezzel jár.

2015. máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én szeretem ha néznek a pasik, szóval engem nem nagyon izgat.
2015. máj. 23. 14:13
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
az, meg szánalmas is
2015. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A fenekem az csinos meg van alakom is, de a fejem az borzalmas, a popsim elvonja a fejemről a figyelmet.
2015. máj. 23. 15:22
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
Közönséges, olcsó nőnek néznének benne. Mondjuk ha az vagy, vagy annak tartod magad, akkor semmi probléma. Csak utána ne sírd tele a világot, hogy minden férfi szemét, mert csak dugni akarnak, komoly kapcsolatot nem.
2015. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem már nem is divat...

Régebben nekem is tetszett, max tengerpartra venném fel.

De kinek mi tetszik. :D

2015. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem csak kihívó, de még közönséges is. Ráadásul amikor még divatosnak számított, te még meg sem születtél.
2015. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
96%
Nem kihívó. Ha jól áll, vedd fel nyugodtan :) Ha meg szereted ha megnéznek, vesztenivalód úgysincs. Közösségben vagy, úgysem ütnek le.. nem az őserdőben vagyunk! Használd egészséggel :)
2015. máj. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!