Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell valakit bántani...

Miért kell valakit bántani azért mert dagadt? Miért kell megalázni? Ennyire baromi jól esik ezeknek az embereknek ha mást a porba döngölhetnek?

Figyelt kérdés

igen dagadt vagyok..ez tény 174cm és 84kg ezen nem igen van mit ragozni..(nem zabálok és 2 naponta 1 órát edzek immáron 2 éve...nem vagyok hájas de van rajtam felesleg ami nem megy le) mindig van valaki aki beszól..olyan nap nincs,hogy ne szólna be valaki vagy enyhébb vagy durvább formában..nagyon sokszor visszahallom,hogy ezt és ezt mondták rám .. a férfiakkal nem egyszer jártam úgy,hogy valamiért elhívtak találkozni de nem jöttek el...2 órákat vártam ott hátha jönnek mert hát telefont nem vették fel vagy ki is nyomták később de én jóhiszeműen ott álltam és vártam(nem rég az egyik ilyen eset oka is meglett mivel az a bizonyos srác egy ismerősömnél próbálkozott aki viszont kapcsolatban él és mivel nem tudta,hogy jóban vagyunk ezért ez a barátnőm arra kérdezett rá,hogy xy-ról mi a véleményed? és kiderült,hogy nem felejtett el ő semmilyen randit pusztán baromi jól szórakozott azon,hogy hülyít engem haverjaival meg jót röhögött,hogy mit is képzeltem én..majd pont velem kezdene..) másik mikor valakinek tetszem de csak titokban mert nem vállalhat fel ilyen nőt mert az aláásná a "tekintélyét" a baráti körében

miért kell ezt csinálni csak mert valaki dagadt?vagy ez a külső tulajdonság feljogosít mindenkit,hogy héé gyere gúnyolj ki,rúgj még belém nem elég rossz nekem...


2015. máj. 23. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia én együtt érzek veled, én 170 cm / 85 kg vagyok.

Régebben nekem is sok problémát okozott hogy nem vagyok vékony.

Viszont most 19 vagyok, nem szól be senki, nem piszkálnak, sőt nagyon sok pasinak bejövök.

Igazából még általános iskolába piszkálgattak.

Viszont ha nekem beszólogatna valaki, magasról tennék rá. Ő se különb semmivel, azért mert nagy a szája.

Hidd el lessz neked is jobb.

Nekem is van már pasim 3 éve.

Az elmúlt 4 hónapba már 2 pasi is elakart szeretni a jelenlegi páromtól.

Őszintén én is mindig " jó húsba voltam" de pasi téren sohase volt problémám.

Esetleg ha küldenél privibe képet, könnyebben tudnék neked segíteni, hogy hogyan tudod még szebbé tenni magad ( pl. haj , smink, ruha )

Ha gondolod nyugodtan írj! Szia

2015. máj. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Mondjuk azért mert most is csak panaszkodsz ahelyett, hogy tennél érte, hogy ne legyél dagadt??

Ha 2 éve edzel és nem történik semmi akkor esetleg nem merül fel benned, hogy valamit nagyon rosszul csinálsz?Fölöslegesen szívatod magad olyan edzéssel ami nem ér semmit.

Mondjuk utána nézhetnél mi kell a hatékony fogyáshoz.

A fogyás 70%-a a kaján múlik. Ne úgy értsd, hogy keveset eszel és nem zabálsz a te elmondásod szerint. Azon múlik, hogy MIT és mennyit eszel.

Aztán jön pluszba az edzés, de az sem mindegy, hogy milyen.

Ha rendesen ettél volna és jó edzést csinálnál, azalatt a 2 év alatt már rég bomba alakod lehetett volna.

"nem vagyok hájas, de van rajtam felesleg"...végülis legalább 25 kg tömény zsír van rajtad, ha nem vagy hájas akkor kire mondanád, hogy az?

Ne haragudj, hogy ilyen bunkó módon válaszoltam, de akik csak sírnak, háborognak és nem változtatnak olyan dolgokon amik megkeserítik az életüket, holott megtehetnék...na azok kicsapják nálam a biztosítékot.

Olvasgasd a lifetilt blogot, hátha megvilágosodsz :)

2015. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Elsosorban csak azt lehet megalazni aki hagyja magat

Ha megnezed, nagyon sok dundi no el boldog kapcsolatban, hodit a plus size mindenhol...

Lehet mas helyen kene partner utan keresgelned

2015. máj. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én már 24 éves vagyok sajnos..próbálok csinosan öltözni meg is néznek néha még el is hiszem,hogy tetszem valakinek de aztán visszarágatom magam a valóságba..

orvos állította össze a diétát vannak bizonyos hormonális problémáim az edzéseket én magam raktam össze.. azt,hogy nem vagyok hájas úgy értettem,hogy nem vagyok löttyedt nem reng a háj nem vesztettem el a tónusaimat ezt így értettem

2015. máj. 23. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak pasik akinek pedig pont ez az ideáljuk, amit leírsz
2015. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos az onbizalom. ha egy no akar 100 kg akkor is lehet sexys a kisugarzasa ha van valami szep rajta (jo ha csinos arca van) az legyen a hangsulyos, nagyon meg kell nezni hogy mit vesz magara, ha kell el kell menni szemelyre szolo tanacsadasra es ONBIZALOM ONBIZALOM. Ha ugy lepsz az utcara hogy sugarzik rolad hogy csinos vagyok kulonleges vagyok akkor ez fog lejonni a masik embernek es eszukbe sem lesz megalazni teged. ehhez kell egy stilus is nem mindenkinek sikerul, de meg lehet tanulni. sokat segit az igenyes es sajnos nem olcso de markas oltozkodes. nem Adidas sportcipo, hanem Dior, Chanel stb. holmik, de legalabbis kiegeszitok. jo frizura smink apoltsag. hidd el hogy akkor TE leszel az aki valogathat es nem a ferfiak.
2016. aug. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!