Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elhanyagol a barátom. Mit...

Elhanyagol a barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Régen állandóan megajándékoztuk egymást, kb fél éve vagyunk együtt és már pár hónapja dög unalom a kapcsolatunk.

Én még próbálkoztam, csinálok neki kaját, meg meglepem néha, de ő semmit nem tesz. Már leültem vele erről beszélni, hogy ez így nekem nem elég jó...

Pocakos is lett azóta, hogy összejöttünk, és simán nem borotválkozik napokig. Már nem töltünk időt (eddig is csak akkot mozdultunk ki ha énszerveztem valamit) csak együtt alvással és piálással telik az idő.

És soha nem segít, ha pl én cipelem a bevásárolt cuccokat azt hagyja és ha meg is kérem, hogy segítsen, szarul érzem magam.

Ennél nagyobb segítséget nem kaptam még tőle, hiába kértem vagy céloztam rá. Egy hónapja ezt el is mondtam neki, hogy ha nem változtat akkor vége, mert nem ilyennek ismertem meg! Ez egy tiszta átverő show...

Nincs senki más a láthatáron, mármint lenne, de nem olyan aki érdekelne, szóval tuti egyedül maradnék utána, lehet csak ez tart vissza a szakítástól?

Vagy simán mazoista vagyok?

Lehet, hogy annyira belekényelmesedtem, hogy már jöhet bármi én csak tűrök és tűrök?

Mikor kell azt mondani, hogy elég? És meddig azt, hogy adok még egy esélyt?



2015. máj. 23. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy kimutatta a foga fehérjét. Így jöhet a lapát, és egy jobb keresése.
2015. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ne legyél olyannal akivel nem vagy boldog. Csak idő pazarlás.
2015. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért vagy még vele? Ha szaros fél év után ilyen, akkor képzeld milyen lenne 5 év után, amikor már tényleg "elhagyják" magukat egy kicsit a párok. Lépj tovább, találsz ennél sokkal jobbak.
2015. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy simán mazoista vagyok?

Igen az vagy :D


De azért értsd meg őt is. Lusta a pasid.

2015. máj. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat!

Most szünetet tartok vele. Valószínüleg szakítás lesz a vége. Még valami csodára várok azt hiszem, és ahogy ez elfog maradni, úgy lesz vége a reményemnek is. Jobb egyedül lenni és ezt belátni, mint egyedül lenni egy kapcsolatban.... :(

2015. máj. 26. 16:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Jól teszed.

Egy kapcsolatot ápolni kell mindkét fél részéről.

2015. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hello én írtam ki a kérdést, szakítottunk, kiderült hogy megcsalt, így könnyebb volt számomra is a szakítás, hogy konkrét okom lett rá, így legalább nem húztuk a dolgot, de utólag visszagondolva már rég szakítanom kellett volna vele. Fura, de azóta meg barátok tudunk lenni, úgy látszik nem illettünk egymáshoz, ennyi...
2015. aug. 29. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!