Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről a gondolatm...

Mit gondolsz erről a gondolatmenetről a fiatal lányok (10-14-ig) társkereséséről? Kérlek ne általánosíts a "mai fiatalok", "sok hülye kisgyerek" meg durvább jelzőkkel.

Figyelt kérdés

Egyre többször látom mint itt Gyakorin, mint más közösségi oldalakon, hogy a fent említett korosztályból a lányok pasit akarnak, jó néhányan sok mindenbe bele is mennének. Vágynak rá. De most nem a szexről beszélek, hanem a testi érintésről. A kettő nem ugyanaz. A testi érintés alatt értem a csókot, simogatást. Jól esne nekik egy-egy röpke bók, kézfogás, csók stb. Lényegesen látszódik az, hogy egyre több fiatal lány keveredik egyik párkapcsolatból a másikba.

Na most, én úgy tapasztalom az ismeretségi körömben, hogy azok a fiatal lányok, akik IGAZÁN vágynak egy megértő fiúra (szóval nem csak a rossz éveit éli), rossz a kapcsolatuk a családdal, legfőképpen az apával. Nem lehet, hogy csak az apai szeretetet akarják pótolni? Hogy egy fiú megtalálása, mint az "igaz szerelem" csak arra van, hogy ezt a fajta szeretetet, talán több évnyi apától kapott ölelés, bók, kedvesség kihagyása után az ürességet betöltsék?

Kérlek írj nemet és életkort is.



2015. máj. 26. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet ebben valami, ha jól tudom Freud pszichológiája is ezen az elméleten alapul (többek között).

De szerintem ebben a jelenségben a média és a megváltozott társadalmi normák is szerepet játszanak.

17/L

2015. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Valoban elofordulhat, mert en peldaul egyaltalan nem tartok igenyt ilyen korban fiura, apukamtol viszont nagyon sok szeretetet es torodest kapok. En nem igazan ismerek olyanokat, akiknek kimondottan rossz a kapcsolata az apukajaval, igy arrol az oldalrol nem tudok velemenyt mondani. 13/L
2015. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok mindentől lehet. Ha köze is van hozzá, biztos, hogy nem csak ez miatt. Nekem borzalmas kapcsolatom volt nem csak apámmal, de egész családommal, sőt az összes emberrel egész életemben. Mégse lettem rihe-rongy. Most 18 évesen van egy szép, stabil párkapcsolatom egy rendes fiúval, szerelemből.

Szerintem itt a társadalom a hibás, a média, a rendszer, ami nem foglalkozik vele, sőt támogatja is ezt. Ilyen korban még senki nem érett érzelmileg ilyesmire, de ez senkit sem érdekel. Aztán csoda a sok kiégett, boldogtalan, zavarodott ember - hát nem.

Azt gondolom, hogy örülök, hogy nincs semmi közöm hozzájuk. Megváltani már nem lehet őket, de ha lesz lányom, akkor őt mindenképp nevelni fogom, nem csak hagyni, hogy felnőjön ebben a mocsokban.

18/L

2015. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!