Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondjak ha a cigányok...

Mit mondjak ha a cigányok odajönnek, hogy mondjam meg az időt a telefonomról?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 21:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha éppen nincs a telefonod a kezedben, mondd azt, sajnos a zsugori szüleid nem vesznek telefont neked.
2015. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%
Vagy kántáld a: munka, fürdés vagy hasonló szavakat jó hangosan, attól megijednek.
2015. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 FüligJimmy88 ***** válasza:
100%
Én vagy azt mondanám hogy ócska trükk, vagy azt hogy az idő csak egy illúzió, úgyhogy nem érdemes vele foglalkozni... Mondjuk én 193 centi és 97 kiló vagyok, és talán emiatt amúgysem sűrűn találnak be... De végülis tök mindegy, 2 dolog számít: egyrészt hogy semmi pénzért ne vedd elő a telefonod, másrészt ha begyulladsz, ne lássák rajtad. Vagy mondhatod azt is hogy 2 sarokkal feljebb már kiraboltak, senki nem lepődne meg rajta...
2015. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 SGT.Ben válasza:
100%

Egyszerű!

Hallod gecó, mennyi az idő?


Erre te: BOCSI nem vagyok idevalósi!

2015. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
amikor mész valahova akkor megjegyzed mikorra mész, vagy mikor indultál aztán megbecsülöd hogy mennyi az idő, esetleg veszel egy karórát
2015. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék, hogy 18 éves lány vagyok ráadásul a vékonyabb fajtából, szóval nem hiszem, hogy megijednének :D amúgy köszi a válaszokat. Az a baj, hogy mindig zenét hallgatok, és látszik a füles szóval nem mondhatom, hogy nincs telóm, max annyit hogy mp3at hallgatok.
2015. máj. 26. 21:57
 7/36 FüligJimmy88 ***** válasza:
100%
Akkor meg az a recept, hogy ha piszkoskodnak, kiabálni kell. Az ilyen suttyók nem szeretik azt a feltűnést, amit nem ők keltenek. És határozottnak kell lenni. Oké, hogy nem vagy egy gólem, de ez nem számít, hidd el.
2015. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
85%
I don't know.
2015. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
90%
''Bocsi, lemerült a telefonom''. Nem vagy köteles többet mondani nekik, nem fognak kérdezősködni, hogy miért merül ilyen gyorsan és nem fognak bizonyítékot követelni, hogy tényleg lemerült.
2015. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Hordj karórát. Ez a legésszerűbb, vagy csak egy olcsóbb vacakot tarts a zsebedben és azt vedd elő.

Ez velem is előfordult, bnőm elő is akarta venni a telefonját. ... Én megragadtam a kezét, és annyit mondtam hogy nem mondjuk meg. Erre kérdezték hogy MÉRT? Nos erre csak annyit tudtam mondani hogy Mert nem. Meg egyébként is rossz helyen próbálkoztok. Aztán furcsán néztek, és elég volt annyi hogy a toronyórára mutatok ami mellett álltunk. És elrohantunk onnan.

2015. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!