Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha túl sokat adok...

Mit tegyek ha túl sokat adok mások véleményére?

Figyelt kérdés
Egy számomra közömbös személy véleménye is nagyon számít, ha meg rossz véleménnyel van rólam, állandóan azon rágódok. Hiába mondják, hogy ne törődjek vele, de nem megy.

2015. máj. 27. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne torodj vele..
2015. máj. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok vele. Mindenkinél azt mondom magamban, hogy sz@rd le. Ennyi. Egyszerűen annyi a degenerált a világon, meg annyira nem lehet mindenkinek megfelelni, hogy teljesen felesleges ezen rágódni. Inkább próbáld élni az életed, ahogy tudod.
2015. máj. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sanyi891 válasza:
szard le
2015. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és tudom igazatok van, csak rá kell magamat venni arra, hogy sikerüljön leszarnom őket.
2015. máj. 28. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Állandóan azon rágódok." Add ki magadból az érzéseid, vezesd le bármiben, amire lehetőséged nyílik. A lényeg, hogy ne kavarogjanak benned, képes legyél túllépni rajtuk.


Először is próbálj megerősödni. Úgy sejtem, túl érzékeny vagy a külső hatásokra. Negatív kritika mindenhol fog érni. Nem kerülheted el őket, mindig lesznek emberek, akiknek nem tetszik majd valami veled kapcsolatosan. Mindenképpen változtatnod kellene.

Önállósodj. Növeld meg az önbizalmad. Olvass pozitív gondolatokat. Légy határozott, erős és optimista. Végezz általad szeretett (avagy ha úgy tetszik "imádott") tevékenységeket, mindegy mit, csak élvezd és add át magad a pillanatnak. Ha boldog vagy, az életedet is annak érzed, szerintem nehezebben zökkentenek majd ki a rossz vélemények. Húzz magad köré védőfalat, egyszerűen ne foglalkozz a negatív dolgokkal. Tudom, hogy nehéz, nekem sem volt könnyű feladat a változtatás (a sport, a zene, a pozitívabb gondolkodásra való átállás és a barátaim rengeteget segítettek), de nem szabad feladni, harcolj a céljaidért.


Gondolj arra, ez csakis a te életed, ne hagyd, hogy az emberek elrontsák. Nem éri meg szomorkodni a véleményeik miatt.

2015. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rengeteget segítettél, lelket öntöttél belém, nagyon szépen köszönöm! :)
2015. máj. 30. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!