Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek kedvel?

Egybritlány16 kérdése:

Szerintetek kedvel?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Szeretnek egy kis segitseget kerni. 17 eves lany vagyok, van egy srác, aki nagyon tetszik (23) Nagyon szeretnem, ha tobb is lenne koztunk, mint baratsag, de fogalmam sincs, o mit gondol rolam.

Par napja elmentunk setalni, es 3 orat beszelgettunk, es egyszer atolelt, meg atkarolt. Beszelgetes kozben megkerdezte, hogy tetszik e nekem valaki, amire mondtam, hogy igen. De utana semmi. Aztan megkerdezte, hogy jol ereztem e magam, es van e kedvem megint talalkozni majd, de azota nem irt.

Szoval fogalmam sincs mi van :/



2015. máj. 27. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos kedvel, de bíztatás kell neki, te is írj rá.
2015. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen kedvel, de ezzel a szöveggel amit nyomtál neki, azt hiszi, hogy van másod rajta kívül.
2015. máj. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Miert hinne azt? Csak annyit mondtam, hogy van valaki aki tetszik, aztan o elkezdett meselni.

Meg amugy ra szoktam irni en is :)

2015. máj. 27. 10:29
 4/6 anonim ***** válasza:

*Csak annyit mondtam, hogy van valaki aki tetszik


Ennyi pont elég, hogy egy értelmes ember azonnal hátraarcot csináljon. Mert tudja, ha ő lett volna az akiről beszélsz, elneveted magad, és rögtön korrigálod, hogy még véletlenül se értse a másik félre.

2015. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Leirom,hogy hogy volt :)


Ultunk a padon, es noveremrol, meg a baratjarol beszeltunk

Ö: -Na és neked? Valaki most tetszik?

En:- ohm. Igen, azt hiszem. *közben a telefontokomat piszkaltam*

Ö: Latom zavarban vagy. *és kicsit meglokte a vallamat*

2015. máj. 27. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Írd meg neki, hogy szívesen megennél egy fagylaltot, de nem akarod, hogy szinglinek nézzenek, mert valaki rögtön rád akaszkodik. Szóval, ha ráér, esetleg elkísérhetne.

(Rá fog érni!)

2015. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!