Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aszexuális vagyok azt hiszem....

Aszexuális vagyok azt hiszem. Mit tegyek hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok,de semmit nem kívánok/kívántam amit kéne.

Van barátom éve, hogy ujjazzon azt egyáltalán nem akarom,de nagyon ritkán mégis jó egy kicsit(nem megyek el)de általában semmit se vált ki belőlem.

Ha magamnak csinálom az egyáltalán nem ér soha semmit,bár egyébként is csak nagyon ritkán csinálom,csak azért hogy hátha egy kicsivel jobb lesz mint az előző alkalom,de egyáltalán nem.

A szexet meg,furán hangzik,logikailag akarom,de a vágyat amit kéne nem érzem...A barátom meg nem akar nem m úgy hogy én csak logikailag akarom.



2015. máj. 27. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, nem is tudod mennyi feszültségtől óvod meg magad.
2015. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*fél éve
2015. máj. 27. 10:33
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én nem érzem magam szerencsésnek,nekem meg attól sok a feszültség hogy azon agyalok nálam miért nem megy normálisan és mit tegyek hogy változzak.
2015. máj. 27. 10:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Orvost kell megkeresned a problémával. Felteszem hormonális probléma, azzal meg mást nem lehet tenni mint injekció.
2015. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán még fiatal vagy. Nem vagy érett a szexre.

Az ujjazás sok lánynak nem jó, semmilyen, vagy inkább kellemetlen, mert megsért a körme.

Ismerkedj meg a saját testeddel, hogy tudd, mi a jó neked. Simogasd a csiklódat, cicidet.

2015. máj. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Lehet, hogy csak a fiú nem az igazi. Lehet, hogy jön majd valaki akinél nem bírsz magaddal

2015. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én egyszer kipróbálnám a szexet, ha már ennyire odavannak érte :D

24F

2015. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!