Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rajtam kívül van itt olyan...

Rajtam kívül van itt olyan aki gyerekkorában bemászott a kutyaházba a kutya mellé? Sárban is megfürdött? Utcán játszott a többiekkel

Figyelt kérdés
erre kíváncsi vagyok :) én ezekben a 90'évek végén voltam benne

2015. máj. 27. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Én inkább fára másztam. A mocskot nem bírtam magamon. Látok gyerekeket, tapogatják a busz ablakát, meg akár a talaját, majd következő perceben szájukban a kezük... na én sosem voltam ilyen.

Ez nem azt jelenti, hogy kényes lennék, hisz elég sok házimunkát csinálok és kapirgászok a kertben, de az a fajta dagonyázás taszított mindig...

2015. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kutyaházba én is másztam, utcán is játszottam a többiekkel. Sárban nem fürödtem. De miért, olyan ritka dolog ez? Szerintem teljesen természetes, ha egy gyerek csinál ilyet.
2015. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen ritka. a mai generációt nézve nincs szavam. telefonok,xbox,klasszikus játékok helyett májnkraft...stb
2015. máj. 27. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Én vagyok a kutyaházba mászós, ma már 4 kamasz édesanyja. Az enyémek pl. "bunkert" ácsoltak a tuján, bicikliztek az utcán, az egyik eljár íjászkodni, ketten lovagolnak, egy vív, egy táncol stb. Mindenki több évig tanult zenét, több-kevesebb sikerrel. Olvastak is, igen.

Van okostelefonjuk (egyiknek nincs, nem is igényli), ennek ellenére a 2. legnagyobbam most sakk-készletet vett magának.

A trükk az volt, hogy tőlünk sem a gépezést látták, sokáig nem is ültek számítógép elé. TV-t szinte sohasem néztek (mi sem), néha DVD-t.

Így aztán maradt az udvari, utcai rosszalkodás, meg este lefekvés előtt az olvasás. Szóval megoldható a dolog és van kivétel!

2015. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kutyás eset megvolt, a többi nem. A koszt mindig utáltam és más gyerekekkel sem szerettem játszani. Viszont olvastam, rajzoltam, kisautóztam, bicikliztem. '90-es vagyok.
2015. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!