Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki ismeri a videóban...

Valaki ismeri a videóban szereplő jobb oldali férfit?

Figyelt kérdés

És nem tudjátok esetleg a nevét?

[link]



2015. máj. 30. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, de nem is akarnám megismerni, visszataszító számomra.
2015. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem, legalább őszínte vagy. :D

Igazából azért érdekelne, mert múltkor láttam itt gyakorin egy kérdést, ahol valaki egy dokumentumfilmet keresett, amiben elvileg ő a "főszereplő" (csak nem találta sehol) és ez alapján a videó alapján engem is érdekelne, mert amúgy elég értemlesnek tűnik, csakhát....

Viszont köszi, h válaszoltál azért!

2015. máj. 30. 12:44
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Aki drogos az nem értelmes.
2015. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki drogos az nem értelmes.


Lehet, hogy te így gondolod, de a tudományos vizsgálatok mást mondanak.

[link]

2015. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Az hogy gyerekkorában volt esze csak annyit jelent hogy többet égetett szét azzal a szarral. Ja igen, brit tudósok, köszi.
2015. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy gyerekkorában volt esze és ide jutott az csak a magyar oktatást és a magyar világnézetet minősíti.
2015. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy hívják, csak azt hogy volt ismert zenészre, hasonlít - bár elégé szétcsúszott - és már akkor (is) hernyózott amikor zenész volt.

Lecsúszott és USA-Afgán háború elejének idején állt, erre a sz@r szintetikus cuccra. Akkor lett egy időre drága a barna.

Hernyóval le lehet élni egy teljes életet. Jó szorulást, meg ilyeneket kezelni kell elvonásnál, és persze lutri. De ha elismert ember kell írni, aki végig hernyózta életét százat is írhatók. Ma meg hazánkban számos megbecsült ember él vele illegalitásban.

2015. szept. 28. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden deviancia mindig az adott társadalom két szélsőségére jellemző leginkább.


értelmes-buta és/vagy szegény-gazdag és/vagy tehetséges-tehetségtelen és/vagy elhanyagolt-elkényeztetett és/vagy bántalmazott-babusgatott és/vagy ...

2015. szept. 28. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!