Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti kiket gondoltok, , erősebbn...

Ti kiket gondoltok, , erősebbnek"? Férfiakat vagy a nőket, esetleg egyenlőek?

Figyelt kérdés

Én szerintem a nőknek jobb a fájdalom küszöbük.pl:.szülés

És ők vannak otthon a gyerekekkel is,amikor még kisebbek.Viszont a férfiak erősebbek (általában) és megvédig őket,+dolgoznak.


szerintem végülis egyenlőek.szerintetek?



2015. máj. 30. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem úgy vanngyunk megalkotva, hogy egymást kiegészitsük, ugyh. amiben a férfi gyenge abban a nő erős és forditva
2015. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én férfi létemre maximálisan támogatom a nemek közötti egyenjogúságot. Éppen ezért nem is gondolom, hogy van erősebb nem. Az viszont tény, hogy vannak köztük különbségek. Nők pl. sokkal jobban teljesítenek az egyetemeken. Ezt több statisztika is bizonyítja. Férfiak pedig fizikailag erősebbek. Ezen kívül nyilván sok más különbség is van, de összességében nem helyezném egyiket sem a másik fölé.
2015. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Férfiakat, mert a nők egyenjogúsága előtt nekik sikerült megragadni a hatalmat. Miért?

Miért tudott a férfi uralkodni évezredeken át?

Én nem tudom miért, de valószínűleg tudott valamit ami ezt lehetővé tette.

2015. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha altalanositani szeretnenk, akkor a ferfiakat. A tobbseg ferfi erosebb testileg, lelkileg egyaranat, a tobbseg noknel. A nok erzekenyebbek. De persze, vannak kivetelek.
2015. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyenlőek persze... én is támogatom az egyenjogúságot minden reggel, egészen addig amíg az első adandó alkalommal az ajtóban előre kell engednem őket udvariasságból. Onnantól ők a gyengébbik nem.
2015. máj. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A férfiak nagy része a fizikai adottságai miatt erősebb, a nők nagy része pedig lelkileg. De ez csak általánosítás,nem mindenki ilyen, én eddig így tapasztaltam.

Mindkét nem dolgozik, ez a megvédés dolog szerintem már nem annyira érvényes mint mondjuk 30 éve.

2015. máj. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem életem legnagyobb égése volt, amikor vonaton egyik kocsiból a másikba akartam átmenni és küszködtem a tolóajtóval, két kézzel erőlködtem, és egy csaj, aki épp ott állt, odanyúlt fél kézzel és simán arrébb rántotta :D


Pedig nem vagyok giliszta, átlagos alkatom van, és mégse voltam toppon...


Na de, sztem hülyeség ez, hogy "a férfiak testileg erősebbek a nők pedig lelkileg". Jajj, ugyan már :D


Ez teljesen egyéni dolog, hogy ki mennyire és miben erős. Ez a hülyeség is, hogy "erős", parttalan, meghatározatlan fogalom. Lehet, hogy van egy boxos, aki mindenkit lever fél ujjal, de ha az anyukája ferde szemmel néz rá, akkor elsírja magát. És lehet, hogy van egy csaj, aki szidja az anyját, és felé se néz, ha megkapja a halálhírét, akkor csak vállat von és kész. De lehet, hogy a boxos lelkifurdalás nélkül félrerúg az útjából egy kutyát, a csaj pedig lelkes állatvédő és attól is elbőgi magát, ha véletlenül meghal a zsiráf az állatkertben és ezt megnézi a híradóban. Akkor most melyik az erősebb? Hülyeség ez az összehasonlítás, nincs semmi értelme. Mindenki más egyénileg és kész.

2015. máj. 31. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem anno a férfiak azért ragadták meg a hatalmat, mert jól agyonverték azt, aki nem értett egyet.
2015. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!