Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek megkérdezzem...

Szerintetek megkérdezzem tőle, hogy miért csinálta?

Figyelt kérdés

7 évesen játszottam az osztálytársammal, elvette a sapkámat,én vissza akartam venni és (játékosan) elkezdtünk bírkózni.

Majd csak arra lettem figyelmes, hogy valaki erősen elkapja a kezemet...a tanárnő volt.

Beráncigált a sötét wc-be, de (addig meg sem szólalt, míg be nem értünk a sötét wc-be)...itt elkezdte ordibálva mondani"mi lenne, ha most én is beléd rúgdosnék?!"

Én elkezdtem zokogni, annyira megijedtem, olyan hihetetlen volt az egész, mintha álmodtam volna...halálfélelmem volt 7 éves fejjel.

Őt az egy kicsit sem hatotta meg, hogy zokogok és meg vagy réműlve...megfogta a kezemet és beráncigált a terembe.

(Ez a tanár nem tanított, nem is ismertük egymást.)

Most, hogy visszagoldolok, szerintem valami miatt rajtam adta ki az idegét...mert a nap végén megint bevitt egy terembe, de ekkor már nyalizott!


Most lesz a húgom ballagása,rám biztos nem emlékszik, max az esetre, ha felhozom neki.

Én meg szeretném kérdezni, hogy mi volt azon a napon, mert mai napig nem felejtettem el.

18F



2015. máj. 31. 07:04
 1/5 anonim válasza:
Hát...hogyha még mindig érdekel a dolog,megkérdezheted,próba szerencse,de amúgy szerintem is csak rajtad töltötte ki feszültséget..
2015. máj. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem erfemes tulreagalni. Minden tanar szokott ordibalni a het eves gyerekekkel, nem te vagy az egyetlen. Neki csak egy vagy a sok gyerek kozul, hidd el meg az esetre sem emlekszik.
2015. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor most majd én fogok vele ordibálni.
2015. jún. 1. 00:04
 4/5 anonim válasza:
hányd le :D
2015. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? :D
2015. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!