Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit választanál? Nagyon...

Mit választanál? Nagyon csúnya vagy, de rendkívül intelligens vagy nagyon vonzó, de kicsit egyszerű

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Trabant Mercédesz motorral


vagy Mercédesz Trabant motorral


na baz.meg....

2015. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Inkább az elsőt, mert ha nagyon intelligens vagyok, az azt jelenti, hogy van jó munkám, jó fizetésem és sok lánynak az már bőven elég, hogy olyan párjuk van, aki mellett anyagi biztonságban lehetnek, értelmesek is és családot lehet velük alapítani.


A vonzó, de egyszerű embereknek meg van egy bomba csajuk 24-25 éves korukig, míg egyedül maradnak, mert se munka, se pénz és egy ingyenélő embert senki nem fog eltartani

2015. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon vonzó, de egyszerű.

Nekik a legkönnyebb.

2015. jún. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt már próbáltam, most ha lehet, a másodikat választanám, aztán majd döntök, melyik jobb :)
2015. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
A másodikat. Nekik könnyebb dolguk van.
2015. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elsőt kaptam, orvosként dolgozom, gondolkodás nélkül a másodikat választanám. A mai társadalom az intelligenciát lesajnálja a primitívséget és a külsőt pedig piedesztálra állítja.
2021. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!