Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te örülsz, hogy férfinak/nőnek...

Te örülsz, hogy férfinak/nőnek születtél? Vagy boldogabb lennél ha a másik nembe tartoznál? Miért vagy miért nem?

Figyelt kérdés
kiknek jobb, a férfiaknak vagy a nőknek?

2015. jún. 6. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
nőnek lenni izgalmasabbnak tűnik, úgyhogy szívesen kipróbálnám
2015. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem férfinak jobb. Nem akarok terhes lenni, de gyereket akarok (legalábbis gondolom). Illetve kevesebb a női vezető.
2015. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, és szerintem jobb is :)

Nem kell annyira igényesnek lenni mint egy lánynak (persze így is az vagyok!)

18/f

2015. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, nem gondolnám hogy nekem emiatt jobb lenne, inkább csak más. Ugyanúgy meg kell felelni dolgoknak, ugyanúgy megvannak a kihívások az életben.

Viszont minden percét élvezem.

Ha újraszületnék se lennék nő

2015. jún. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nő vagyok, örülök neki. Jobb dugva lenni, mint dugni.
2015. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 tuti férfi, ez a stílus nem nőre vall
2015. jún. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szivessen lennék nő,férfiként sokkal nehezebb ismerkedni is,na meg tetszene mikor valakit elutasithatok,ja és tuti domina lennék,jól élnék a sok pancserből-)
2015. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7, gyúrd magad árnold svárcira majd legyél homokos, minden nő rád fog tapadni, miközben röhögő pofával utasíthatod el őket :D
2015. jún. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindig is irigyeltem a férfi nem stílusát. Azt a tipikus laza hanyagságot (nem sértésképp, van kivétel). És az erőt. Így is meg van de inkább lelki és az izom sem a legjobb női vonásom. Úgyhogy nyilván jobb lenne ha férfi lennék.
2015. jún. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én orulok, hogy no vagyok. Amugy meg vannak dolgok amikben a noknek konnyebb, vannak, amik a ferfiaknak konnyebb.
2015. jún. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!