Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit próbálnál ki/tudnál...

Mit próbálnál ki/tudnál magadénak szívesen az ellenkező nem "dolgai, képességei" közül?

Figyelt kérdés
pl, férfiak mindenhol gond nélkül pisilhetnek, nőknek könnyebb a flörtölés, ismerkedés, stb

2015. jún. 6. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, hogy a női nem két teljesen egyforma színárnyalatot hogyan tud megkülönböztetni:D
2015. jún. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Az állva pisilés engem is érdekel. xP
2015. jún. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Volt barátnőm gerinctelenségét és lelkiismeretlenségét kipróbálnám ,mert sajnos én nekem nem megy viszont ő nagy tanár benne.
2015. jún. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Tudom,hogy gáz, meg várható volt,de akkor is...

Amit kipróbálnék,az a maszturbálás minden formában....Leszbi kaland.....

Amit irigylek,hogy van egy olyan eszközük(női test) amivel egy sereg férfit maguk köré tudnak gyűjteni,úgy hogy azt se mondták,hogy mit kell csinálniuk....Én is szeretnék egy ilyen eszközt...Egy hordozhatót...

2015. jún. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, amikor a kórházban adnak neked egy poharat, h akkor most pisilj, hát mennyország lehet olyankor pasinak lenniXD

Elmennék egy forgalmas hely mosdójába is vizelni, mert baromi vicces lehet, ahogy az ember próbálja elkerülni a másikat, meg nem ránézni. Maszturbálás, meg felkeresném az összes bogarat és pókot a házban és megölném őket.

Aztán elmennék egy bárba egyedül, leülnék egy sört meginni és hazamennék. (Mert ezt nőként is megtehetném, de akkor vagy lecsúszott alkesznak néznének, vagy valakinek, aki kétségbeesetten fel akar szedni egy pasit az este. Ha ezt egy pasi csinálja, akkor meg csak "magányos farkas" típus):D

2015. jún. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
jókat írtok, tetszik :D :)
2015. jún. 7. 01:02
 7/14 opened paradise ***** válasza:
100%

Pl.,hogy azt mondom,ha a másik nem veszi a jeleket,akkor az ő hibája.

Mondjuk ezt így is szoktam...:D

Akkor legyenek a mellek!

Mellbedobással elintézni ezt-azt :D

2015. jún. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

4-es


Egy koffernyi pénz.


És bárhová magaddal tudod vinni.

2015. jún. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Állva pisilés, arcszőr növesztés, halál nyugodt és természetes rövidnadrág és ujjatlan póló hordása borotválkozás nélkül, csúnya beszéd és perverz/gusztustalan viccek használata anélkül hogy mások megundorodnának
2015. jún. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Alig találtam valamit, mert szeretek no lenni. De akkor legyen az, hogy kiprobalnám, milyen nem tul agyalni a dolgokat. :D
2015. jún. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!