Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb csalódáso...

Mi volt a legnagyobb csalódásotok?

Figyelt kérdés
Család, párkapcsolat, minden érdekel.

2015. jún. 7. 00:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

Mikor az apám azt mondta nekem "Ha leteszed az érettségit megeszem a kalapom".

Emelt szintem lettem és jövőre lesz diplomám is.

Persze ezt már nem láthatja.


Remek volt egy ilyen "apával" élni és akkor még az angolomat is kritizálta.

2015. jún. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
A válásom.
2015. jún. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
Mikor először mentem Magyarországra és ott lerománoztak. Bunkók!
2015. jún. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
6 éves kapcsolat, nyaralás felénél bukott le, h csal. 3000km-re vtunk otthonról, haza se tudtam jönni, még 2 héten át ott kellett lennem vele, addig sok kamu kiderült.
2015. jún. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Volt egy nagy szerelmem, aki mindig úgy szakított, hogy nem hívott többé, köddé vált, aztán pár hónap múlva újra keresett és én megbocsátottam neki, de a második után azt mondtam, hogy ez volt az utolsó, több bocsánat nincs.

Mikor harmadszor is így elhagyott és pár hónap múlva újra írt mailt -talán a sors akarta, de a sok reklám mellett nem vettem észre és nem olvastam el-. 3 hónap múlva véletlenül vettem észre és válaszoltam rá, pár semmitmondó szót. 2 hét múlva olvasta el, de már nem válaszolt rá, 2 nap múlva meghalt :(

13 évig tartott a szerelem.

2015. jún. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 MrPifta ***** válasza:
92%
Majdnem meghaltam egy balesetben, és amíg lábadoztam, a 8 éve meglévő párom egyszer sem jött be hozzám a kórházba. Vége is lett ez után.
2015. jún. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
89%
elso szerelmemrol kiderult hogy nem engem kedvel, hanem csak azt a szituaciot hogy ott van mellette valaki akinek tetszik. amugy vegig volt fiuja. es ot nem is egyszer csalta .
2015. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
A szülésem.
2015. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Elolvastam a kommenteket, és az enyém ezekhez képest semmi. Remélem nem is lesz nagyobb csalódásom: A legelső barátom, akibe mielőtt összejöttünk 4 évig szerelmes voltam, 2 hónap után szakított velem. Nagyon sokkolt a dolog, több mint egy éve volt, azóta se értem, de nem haragszom rá.. bár azóta nem beszéltem vele.
2015. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

Amikor anyukám azt mondta, hogy ronda vagyok, a hátam mögött másoknak. Persze a szemembe mindig áradozik. Azóta nincs önbizalmam.

Amikor a legjobb barátnőm elköltözött úgy, hogy csak utólag tudtam meg.

Amikor a barátom minden előzmény nélkül eltűnt, aztán egy hét múlva jelentkezett, mintha semmi se történt volna. Ja és persze ne kérdezzek semmit sem, hogy mi történt. Otthagytam. Pedig egészen addig úgy éreztem, hogy ő az igazi.

2015. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!