Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy oldható meg hogy velem...

Hogy oldható meg hogy velem táncoljon a szalagavatón?

Figyelt kérdés
Pár hónap múlva kezdődik a szallafavató tánc tanulása! A páromtól messze lakok,1200 km-re körülbelül. Szalagavatójára szeretnék mindenképpen elmenni és én szeretném vele a szalagavatói táncot végigcsinálni. A baj csak az hogy probákra kell elmenni és hát sajnos én nem tudok. Megoldható esetleg hogy mégis én legyek a párja?

2015. jún. 7. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem! A próbák nem viccből vannak. Komolyan jó lenne az neked, ha ott égetnéd magad élesben mindenki előtt, mert fogalmad sincs mit kell csinálni? Kizárt dolognak tartom, hogy épeszű tánctanár hagyná, hogy elrontsd amin mások hónapokig dolgoztak. Ott lesz az egész este hogy táncoljatok, meg ott lesz majd a saját szalagavatód, ahol fölveheted a habosbabos fehér ruhát.
2015. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél önző tyúk
2015. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem hogy a táncot begyakoroljam énis mivel elmennék tánctanárhoz! Fiú vagyok. És nekem mindennél fontosabb hogy azon a napon én legyek vele! Hiszen csak egyszer van
2015. jún. 7. 23:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne nevettesd ki magad. És a tánctanár mégis honnan a francból tudná, hogy a többiek mit tanulnak? Milyen térformákat, milyen lépéseket... Tedd túl magad rajta, majd táncolsz a sajátodon.
2015. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Sehogy.

Egyrészt külsős nem táncolhat a legtöbb helyen a begyarorolt táncok közben. Ha nincs elég fiú/lány, akkor alsóbb osztályokból kérnek fel, de külsőst kb. sehol nem engednek.

Meg mégis hogy akarsz táncolni, ha nem tudod a koreográfiát? Az, hogy megtanulnál ezt-azt egy tánctanárnál, az nem jelenti azt, hogy tudod, mi mi után jön és milyen plusz látványos elemeket építettek bele.

Nem is engednének, csak elrontanád az egészet, amin hónapokig dolgoztak.


Egyébként a szalagavató nem akkora esemény, nem is értem, miért vannak annyira oda érte. Utólag azt is megbántam, hogy elmentem, fölösleges pénzkidobás és időpocsékolás.

2015. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez elbukott. Én csak nem akartam hogy az én helyemet egy másik fiú töltse be.. De úgy látszik ez ellen nem tzdok mit tenni.. Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 7. 23:43
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
szerintem nagyon nehéz, de azért kérdezd meg a tánctanárt, hogy ajánl-e valami megoldást.
2015. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm!
2015. jún. 8. 08:57
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Vigyázz, mert nálunk több olyan szalagavatós párocska volt, akik akkor még nem jártak, de aztán nem sokkal utána összejöttek. :)
2015. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!