Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van kevés önbizalmam?

Miért van kevés önbizalmam?

Figyelt kérdés

Ha baráti körben vagyok, ismeretlenekkel és ismerősökkel egyaránt, buli van, szórakozunk, én sose tudok feloldódni, pedig ott lenne a lehetőség. Nem nagyon szeretek a középpontba kerülni,mert tuti beégek vagy valami. És ráadásul, szarul érzem magam,mert manapság minden lány,nagyon odafigyel magára, vannak szépek, tényleg nem festik agyon magukat,és természetükből fakadóan gyönyörűek. Tehát mindig azt kell látnom,hogy ők tetszenek a legtöbbeknek, beszélgetnek velük, én meg egy senkinek érzem magam. Hiába volt már 3 kapcsolatom. És ezen kívül tetszettem másoknak is,de úgy érzem így is, hogy szart se érek.

20/L


2015. jún. 8. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet nem jó a társaság ha ennyire kirekesztve érzed magad
2015. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!