Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon mit fognak szólni?

Vajon mit fognak szólni?

Figyelt kérdés

Augusztusba átiratkoztunk egy másik suliba de kiderült nem járhatok iskolába ezért magántanuló lettem de közben úgy döntöttünk inkább évet ismétlek mert utolsó év, 8.osztály, felvételi stb.. Utoljára szeptemberbe voltunk bent (vagyis csak anya) azóta nem kerestük őket és lehet ők próbáltak hívni de változott a telefonszámunk. Anya ma beakar állítani a suliba, már lassan 1 éve nem hallottank rólunk, nem is tudják hogy inkább évet ismétlek (nem mentem be vizsgázni) vagyis nekem 1 hét múlva ballagnom kéne 8.-ból. Mit fognak szólni hogy beállítunk így? Nem hívtuk őket, nem kértünk időpontot, nem várnak. Anya szerint én vagyok a hibás mert nem mentem be. Kórházba voltam hogy mentem volna be??

Tudom hogy biztos nem fognak minket megdicsérni de ha más a véleményem mint anyának én vagyok a hibás

Ezért is félek bemenni


2015. jún. 10. 11:49
 1/4 Blooooow válasza:
Miért nem járhatsz suliba?!
2015. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Orvosi utasitásra de szeptembertől ujra mehetek

Amugy mèg mindig nem voltunk bent

2015. jún. 13. 14:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Megkerestek minket a hét elején (e-maílben) hogy a héten mindenképp menjünk be. Anya ma akart bemenni de délbe kelt fel (ébresztőt kinyomta és ugye akkor én sem kelek) és délután már nincs bent senki. Majd jövőhéten fog bemenni de akkor is. Örüljön hogy megkerestek minket erre majd jövőhéten bemegy. Tudom egyedül is bemehettem volna de biztos alá kell írni valami papírt amit csak anyának lehet
2015. jún. 19. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:
ne törődj vele, hogy mit szólnak, a lényeg, hogy végezd el az iskolát. nyilván kell anyukád is, de lehet, hogy adnak egy papírt neked, ha egyedül bemész, amit hazavihetsz aláíratni az anyukáddal, és aztán visszaviheted. sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, de legalább megtanulsz egyedül intézkedni, és sokkal ügyesebb leszel, mint mások. én 15 éves korom óta intézek mindent magam és a szüleim helyett is sokszor, és nagyon ügyes lettem ilyen dolgokban.
2015. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!