Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen megöl ez...

Mit tegyek? Teljesen megöl ez az időjárás!

Figyelt kérdés
Fáj a fejem, alig tudok menni, szédelgek az utcán, 3litert ittam, részegnek néznek (vizet), és szerintem a nagy homérséklet-ingadozástól van. Túl gyorsab változik a hőmérséklet. Tegnap jött egy hideg-front (örülök neki, inkább legyen hideg, jégeső mint napsütéses rohadt meleg), most megint a meleg dél körül, és ennek hatására hallom, ahogy recseg-ropog a koponyám a hőm. vált. hatására, ilyesztő, fájdalmas, amúgy is nagyon érzékeny vagyok rá, 11 óra óta tart.
2015. jún. 10. 14:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ha nem muszáj, ne mászkálj kint ilyenkor. Igyekezz hűvös helyen tölteni az időd, ne legyen nagy hőingás.

A recsegő koponya amúgy elég ijesztően hangzik, máskor is csinált ilyet? Nem lehet, hogy valami más miatt van? Én tuti rohannék vele az orvoshoz..

2015. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem akarom megröngeneztetni, egészségtelen. De sajnos iskolába kell menni, de alapból egész nap be vagyok zárkózva és csak este 10 után mozdulok ki esti sétára egy kicsit. A szüleimet meg nem érdekli, nem írnak erre a 2 napra igazolást. -.-"
2015. jún. 10. 14:30
 3/19 anonim ***** válasza:
Ugyan már, a koponya nem tud recsegni, maximum a nyakcsigolyád pattant ki egy mozdulattól...
2015. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk az egész napos bezártságtól én is rosszul lennék.
2015. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az már jobb :) Sajnos nem vagyok egész nap bezárva, sokszor voltam, sose voltam rosszul kintléttel ellentétben. De iskolába kell menni, még 2 napig..
2015. jún. 10. 14:57
 6/19 anonim ***** válasza:
Húúú ne is mondd, én is rettenetesen útálom a meleget, a nyarat!!! És még csak most kezdődik, te úristen. És nekem meg minden nap dolgozni kell menni, és nem légkondis helyen dolgozom, és még itthon is a házimunka.
2015. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Üdv a klubban. Nekem lez szünet, de panel lakás+nincs légkodni, szóval 60 fok lesz éjjel...és az éjszaka közepén is...
2015. jún. 10. 15:39
 8/19 anonim ***** válasza:
El sem hiszem hogy van még rajtam kívül, aki gyűlöli a nyarat! Mindig úgy néznek rám, mint egy nem normálisra, hogy mi az hogy én nem szeretem a meleget? Mi a jó benne könyörgöm??? Hogy szakad rólam a veríték, hogy nem kapok levegőt, hogy fejgörcseim vannak, hogy merő egy izzadság rajtam a ruha??? Mások meg kifekszenek a napra, te atyaég, nálunk most is ezerrel kavar a ventilátor!
2015. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nos, az nálunk is :D Mindenki megy nyaralni én meg majd kipusztulok. De jó volt tegnap ez a kis eső, de ezis csak fél óráig tartott, Budán nagyobb volt és hosszabb. (Pesten lakom) Sokkal jobban szeretem a felhős, ködös időt, (nem vagyok depressziós) a telet, különösen a havazást, ha lesz pénzem északra költözöm (talán iceland vagy kanada). És még valaki meg tud élni a sivatagban, a szavannán. Jóég :D
2015. jún. 10. 15:47
 10/19 anonim ***** válasza:
Én pedig pont délen lakom, itt még eső sem volt tegnap! Én is mindig azt mondom, hogy olyan helyre kellene költöznöm, ahol hüvős van, kellemesen fúj a szél. A havat is imádom, ezen is mindenki ki van akadva. Én pl. úgy vagyok vele, ha gazdag lennék, ilyenkor mikor nálunk beköszönt a nyár, mennék olyan helyre, ahol hideg van. Mások meg télen elmennek hónapokra nyaralni a világ másik végébe, a 40 fokba. Istenem, én már most eltekerném az idő kerekét októberre, átugranám a nyarat, ha lehetne.... Kitartást nekünk!!!!!!!!!!
2015. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!