Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhetnék korombeli...

Hol ismerkedhetnék korombeli fiúkkal? 18/L (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Valahogyan nagyon nem találom el, hogy kikkel is kéne egy körben mozognom, vagy csak egyszerűen túl "válogatós" vagyok... Az elmúlt másfél évben már arra a szintre jutottam, hogy gyakorlatilag kapcsolatom sem volt, ami tartósabb lett volna... Mindegyikből kihátráltam.

Hol ismerkedhetnék meg olyan fiúkkal, akik nagyjából korombeliek és nem csak eszközként tekintenek a nőre?



2015. jún. 10. 14:35
 1/4 nerd11 válasza:

Hát, személyes tapasztalat: internet, szórakozóhely, iskola kilőve, gondolom ez tiszta.. :)

Ami talán működhet, az az "ismerősöd ismerőse" című történet


19f

2015. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont itt.

Én szívesen megismernélek :)

21/F

2015. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igazából szinte bárhol van esélyed ilyen fiút találni, csak keresned kell ezt a tulajdonságot...
2015. jún. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt még kapcsolatom, és rám nem is jellemző, hogy eszközként tekintsek valakire. Amúgy kicsit segítene, ha elmondanád hova valósi vagy. Én debreceni vagyok, 18/F. :)
2015. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!