Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Rockerek! Acélbetétes bakancs vagy western csizma? Mit hordtok? Ha bakancs milyen márka és hány soros?

Az Invader és a Heavy Duty márkájú bakancsokról mi a véleményetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: acélbetétes bakancs, western csizma, márka

2015. jún. 11. 14:55  Privát üzenet  

A válaszok

Szandált hordok napközben, mert kegyetlen meleg van.

Amúgy steel bakancsom van 15, koncertre hordom.

22/L

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2015. jún. 11. 14:58 Privát üzenet
Rockerek vagy rocker stílust követő emberek? Értem én nincs séma ki a rocker de én sima tornacipőt hordok, csizmát meg télen mikor fázik a lábam. De már mentem koncertre papucsban heh.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2015. jún. 11. 15:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen de koncerten talán van értelme az acélbetétesnek. Pl.ha ràtaposnak a lábadra az nem valami kellemes egy vadabb pogózás közepette. De nem is kell hozzá pogózás, koncerten megesik az ilyesmi.

# 3/3Időpont 2015. jún. 12. 22:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányként is lehetek skinhead?
Ez milyen stilus lehet?
Nektek mik szereplenek a bakancs listátokon? Szerintetek hülyeség vagy ti már megvalósítottatok belőle valamit?
Ez mi lehet? A laboratóriumi vizsgálati eredményeim szerint. : anti-TP szűrővizsgálat reaktív anti-TP IgM Western blot negatív anti-TP IgGWestern blot negatív VDRL IgM Western...
Valaki látta azt a filmet amely nemrég volt a Tv-ben és egy 40 év körüli férfi volt a főszereplő/címszereplő? Talán John de nem vagyk biztos benne
Emberek! Kit tudná megmondani, hogy ezek a bakancsok meddig lesznek leárazva?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!