Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A végrendeletemen gondolkozom?

A végrendeletemen gondolkozom?

Figyelt kérdés
Nem haldoklom, de bármikor történhet bármi. Öreg sem vagyok annyira, de gáz lenne, ha egy chip kártyára kiírt, számomra fontos dolgokat magam mellett akarnék tudni az utolsó úton?
2015. jún. 12. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz meg egy vígjátékot. .D
2015. jún. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezeket a kérdéseket. Ha azt mondjuk, hogy gáz, akkor talán a kiskutyákkal fogsz foglalkozni helyette?
2015. jún. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem :) Bár kedvelem a kiskutyákat, és meghalni sem tervezem, de mindenki meg fog egyszer, és akkor legyen vidám. Nem akarok szomorú arcokat.
2015. jún. 12. 00:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rossz hírem van: a temetésed nem rólad szól, meg hogy te mit akarsz, hanem a hozzátartozóid fájdamáról és szomorúságáról. A temetéseken nem az elhunyt a "főszereplő" hanem az őt gyászoló emberek.
2015. jún. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4. Ez így van.


Éppen ezért szeretném, hogy az enyém majd rólam szóljon. Utána mindenki azt csinál, amit akar :)


Csal 5 rám figyelő percet akarok halálom után, nem az élők sebnyalogatását. :)

2015. jún. 12. 15:09
 6/6 A kérdező kommentje:

És VIDÁM temetést akarok MAJD!!! Sírás, gyász, minden nélkül :)


36/L

2015. jún. 12. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!