Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki mit tett volna ilyenkor?

Ki mit tett volna ilyenkor?

Figyelt kérdés
Júliusban leszek 13 éves, hat évfolyamos gimnáziumba járok, most végeztem az első évet. Az volt hogy csütörtök este negyed tízkor lementem a barátnőmmel venni egy hideg üdítőt az automatából. Én egy atlétában és bugyiban voltam, leültünk az aulában lévő fotelbe beszélgetni, amikor odajött az idős portás néni hogy felzavarjon minket (minden diákkal úgy viselkedik mint egy tanár), amikor meglátta, hogy miben vagyok, elkezdett velem kiabálni, hogy mit képzelek magamról, mi az hogy mutogatom itt a bájaimat és hogy nem gondolok arra, hogy fiúk is vannak a kollégiumban, meg jó hogy nem már meztelenül megyek le. Azt hozzá tenném, hogy mindig megnézzük azt, hogy vannak e lent fiúk és csak akkor megyek le így, ha nincs ott senki. Maximum egy két nagyobb lány. Nem vagyok szégyenlős, de buta se vagyok, hogy mutogassam magam.

#kiabálás #kollégium #portás néni
2015. jún. 13. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A portásnak nem kellene ebbe beleszólni, semmi köze hozzá. Mondjuk én eleve nem mennék le alsóneműben az aulába, függetlenül attól, hogy kik vannak ott, nem nagy dolog felvenni egy pólót és egy rövidnadrágot vagy szoknyát. Oda elvileg bárki bármikor lemehet, nem? Ha mondjuk akkor jelenik meg néhány fiú, amikor ti már ott vagytok? Persze ha téged nem zavar, hogy bugyiban és atlétában látnának, akkor a te dolgod.

Ha én látnék meg így valakit, nem zavarna, de azért furának találnám.

2015. jún. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aludni készültünk, de még előtte leszaladtunk egy üdítőért,mert nagyon meleg volt.
2015. jún. 13. 09:11
 3/12 anonim ***** válasza:
De ha valaki beránt a sarokba akkor meg meglepődünk, mi?
2015. jún. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy kollégiumban ki rántana be? Meg este kilenc órakor a folyosón a fiúkat a lányoktól elválasztó ajtót lezárják.
2015. jún. 13. 09:33
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Alsóneműben nem illik koliban flangálni. Még ha a második otthonod is.

1-0 a vény szattyánnak.

2015. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Más is mászkál így, nem csak én.
2015. jún. 13. 12:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Igaza van. Örülj neki, hogy nem szólt egy tanárnak és õ meg nem értesítette a szüleid, hogy milyen felelõtlen lányuk van. Bugyiban flangálni??? Attól h nem tanár, attól még szólnia kell rátok, ugyanis nem csak az a dolga a portásnak, hogy azt nézze ki jön, megy. Pláne egy koliban ahol kiskorúak vannak. Fõsulis koliban azt csinálsz amit akarsz, de még nagyon gyerek vagy. Pláne ha így viselkedsz.És ezt, most nem egy vén nyanya mondja neked.
2015. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha más is drogozik akkor te is? Ha más is az aula közepén sza*ik akkot te is? Ebbõl látszik, hogy felelõtlen gyerek vagy. Ne haragudj meg érte, de jóindulatból mondom, h ne a tömeget kövesd, ha nem használd az eszed. Ne akarj magamutogató tini p*csa lenni.
2015. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magamutogatós, meg nem nyanyáztam le a portás nőt, egyszerűen felsétáltam. Nem szóltam vissza neki. Nem veszek felnőttekkel.
2015. jún. 13. 16:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Na ezt jól tetted. :) Legközelebb kapj magadra egy nadrágot.Akkor is ha más nem vagy senki sincs lent.
2015. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!