Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy valaki...

Mennyire gyakori, hogy valaki egyedül megy strandra?

Figyelt kérdés
Én igaz, hogy eddig erre nem figyeltem, de csak egyszer láttam valakit egyedül. Mennyire gyakori ez? És mennyire gyakori, hogy valaki beszélgetést kezd vele?
2015. jún. 13. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
nem tudom,de nekem sincs az égvilágon kivel mennem,szóval inkább nem is megyek
2015. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a melegben elég gyakori. A munkatársnőm is szokott egyedül menni, mert nem mindig esik egybe a kánikula a párja szabadnapjaival.

A jó csajszikat többnyire megtalálják a beszélgetős pasik.De ez kb. mindenhol így van.

2015. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 schocko ***** válasza:
....szerintem egyedül menve, sokkal nagyobb az esély ismerkedésre...
2015. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én sosem voltam egyedül. de nem tartom furának, ha valaki egyedül megy, szerintem észre sem venném.
2015. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sokszor én is egyedül megyek strandra. Jobb érzés volna, ha lenne társaságom, de nem mindig megoldható.

Ilyen melegben pedig kifejezetten jó érzés úszkálni, meg az idén amúgy is nagyon rákaptam az ízére. :)

2015. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!