Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mennyi személyes...

Nektek mennyi személyes tárgyatok van, amiket az évek során és a jövőben is megakartok tartani?

Figyelt kérdés
Hogyan őrizgetitek őket? Emléktárgyakra gondolok. Nekem pl: van egy-két kagylóm, ládikám,stb.

2015. jún. 13. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csomó, a szobámban vannak "kiállítva" a polcokon.
2015. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok, de ha belegondolok, semmit sem akarok megtartani majd belőlük, amikor új életet kezdek, mert mind csak rossz emlék.
2015. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most töltöttem meg 2 db. egyenként 1,5m3-es ládát.

Télen, ha lesz időm elkezdem őket fényképezni és feltenni a netre eladásra. Semmit nem fogok megtartani csak a gyerekek képeit rajzait.. Amikor felnőnek a gyerekeim veszek egy lakóautót és elhúzok délre.

2015. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Ez inspirálóan hangzik.
2015. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
emléktárgy? hm,talán csak néhány kazetta,amit még apukámtól kaptam és a kedvenc együtteseim lemezei.Ezeken kívül csak néhány festményem van,amit megtartanék.A többi ilyesmi nálam csak "kacat" kategória,nem kötődöm különösebben a tárgyakhoz:)
2015. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ragaszkodom tárgyakhoz.
2015. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még :)

Nekem egy 30x30x30 cm3-es dobozban van az összes emléktárgyam és remélem sikerül még selejteznem belőle. Sajnos én nagyon kötődöm a tárgyaimhoz, viszont ahhoz képest meg minél kevesebbet szeretnék.

2015. jún. 13. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!