Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Autó és motorvezetők, mennyire...

Autó és motorvezetők, mennyire zavarnak titeket a forgalomban az út szélén haladó biciklisek?

Figyelt kérdés
Mérgesek szoktatok rájuk lenni valamikor?
2015. jún. 14. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosabb vezetésre késztet. De talán nem is baj. Csak ne legyenek piásak, mert akkor teljesen kiszámíthatatlanok.
2015. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Autós futár voltam sokáig. A nagykörúton bicikliző hobby kerékpárosoknál csak a bringás futárok voltak veszélyesebbek.

Nem értik meg, hogy a nagykörút alkalmatlan a kerékpáros, és az autós közös forgalomra jelen állapotában. De az öntudat az megvan mindkét részről.

Mérges leginkább a sötétben is világítás nélkül autót kerülgető pesti biciklistákra vagyok. Volt már, hogy csak a szerencsén múlott, hogy nem kanyarodtam rá egy ilyen versenyzőre.

2015. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a részegekre haragszom, a normálisak nem zavarnak (amúgy meg én is szoktam biciklis lenni). Egyszer egy részeg tolta fel a kerékpárt előttem a dombon és annyira be volt nyomva, hogy végül keresztbe állt az úton. Szerencsére már mögöttem, különben elütöm.
2015. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mérges leginkább a sötétben is világítás nélkül autót kerülgető pesti biciklistákra vagyok."


De ha nem pesti akkor ez rendben van?

2015. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha 3 méterrel mellette ott van a bicikliút, mégis az út szélén megy, akkor megszívesebben tarkón vágnám egy bunkóval.

Ha nincs világítása szürkületben/sötétben és fényvisszaverős mellénye, akkor is.

Ha az egész sávot elfoglalják 3-an, 4-en, mert ők együtt vannak, de csesznek bemenni egymás mögé, az a kedvenc...

De arra is volt már példa, hogy kereszteződésben a mi sávjainknak volt piros és engedték a tőlünk balra lévőket (vagyis ugye előttünk mentek el). Mellettünk, a sáv szélén elhaladó biciklis meg úgy gondolta, hogy rá nem vonatkozik a piros és kihajtott a zöldre elinduló autók elé. Mindenki megállt neki, mert elcsapni nem akarták (pedig megérdemelte volna a barom) de az az anyázás, öcsém...

2015. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a sáv közepén teker, akkor szívesen megtolnám... amúgy nem igen érdekelnek.
2015. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!