Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok róla, ha valaki...

Mit gondoltok róla, ha valaki ilyen melegben is hosszú nadrágban van? Egyáltalán feltűnik nektek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 13:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

szégyenlős/fázós/olyan a munkája, hogy rövidnadrág nem fér bele/nincs rövidnadrágja...

Annyira nem figyelem amúgy.

2015. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Ment a zöld a normális válaszért.:)
2015. jún. 14. 13:18
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Azt, hogy már nem homokozóba játszós kisgyerek.
2015. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Én szeretek hosszú nadrágban lenni, mert elegáns. Mivel a kedvenc alsó viseletem az elegáns, divatos fekete hosszú farmerom így szívesen viselem, bár ilyen melegben azért már annyira nem. Én arra gondolnék, mint amit én is érzek, szereti vagy a munkája miatt kell, esetleg olyan eseményen volt, ahova az illik, bár akkor azért a felső viselete is elegánsnak kell lennie. :D Egy hosszú fekete pull&bear skinny fit elegáns, divatos hosszú farmer és szeretem hordani, ha te is szereted a tiédet hordani akkor csak nyugodtan. :D Jövő héttől kis enyhülést mond, én is abban fogok vissza utazni az egyetemre vizsgázni. :D Ennyi.
2015. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, UI: 22/f, szóval fiatal. :D
2015. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
Én általában arra szoktam gondolni, hogy hogy bírja. :D
2015. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat a napon kell lenni, legjobb a világos lenge szabású hosszúnadrág. Nekem is van.
2015. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolnék? Semmit.


Én pl szeretek bőr cipőben járni, mert abba nem büdösödik bele a lábam, ahhoz viszont hülyén mutat a rövidnadrág. Meg alapból vékonyabb a lábam, és a munkámból kifolyólag is praktikusabb a hosszú nadrág.

2015. jún. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
én 38 éves vagyok lassan, de még sose gondolkodtam azon, hogy mások mit, mikor és miért vesznek fel...biztos bennem van a hiba :D
2015. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!:)

Nekem sajnos nincs lenge szabású nadrágom, nem is igazán tetszenek, rajtam nem állnak jól, inkább farmert hordok. Csak elkerülhetetlen esetben veszek fel rövidet (pl. strandra menéskor). Nincsenek szép lábaim, nagyon vékonyak is és van rajta egy sérülés, amit szeretek mutogatni.

2015. jún. 14. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!