Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan irjam meg a legjobb barátnőmnek hogy mégis megyek a ballagására?

A legjobb barátnőm-aki 180 kmre lakik- meghivott a ballagására. Pár napja anyával összevesztünk de ugy hogy irt a barátnőmnek olyanokat ami egyántalán nem igaz ő pedig elhitte. Azota a levelezésünkbe érzödik hogy valami más lett. Anya odairta hogy nem megyünk a ballagására de még szabadságot is vett ki tehát lehet megyünk. Hogyan mondjam meg neki? Mivel oda jártam suliba lehet elmondta az osztálynak hogy mégsem megyek és lehet mégis ott leszek. Vagy gondoltam "Szia. Anya mégis elengedett a ballagásra :))))" jo sok smiley-al. Szerintetek?

Tudom anyám nem normális de most nem vele szeretnék foglalkozni hanem a barátnőmmel

14/L

Helyesirási hibákért ne haragudjatok

2015. jún. 14. 17:47  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem úgy jó lesz 😉

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2015. jún. 14. 17:53 Privát üzenet

Anyád nem normális.

Pont úgy, ahogy mondtad. Nem kell ebből olyan nagy ügyet csinálni.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2015. jún. 14. 17:54 Privát üzenet
A bolond anyád 14 éves gyerekeknek osztja az észt facebookon? Nem semmi... :D

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2015. jún. 14. 17:56 Privát üzenet

"Szia. Anya mégis elengedett a ballagásra. :) "

Attól, hogy írsz 6 smiley-t nem lesz jobb szerintem. Elég egy.

Meg fogja érteni, úgy gondolom.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2015. jún. 14. 17:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm

Akkor lehet még ma megirom igy

Amugy Viberen irt neki

# 5/5Időpont 2015. jún. 14. 18:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Legjobb barátok vagyunk, és mégis. Miért van ez?
A legjobb barátnőmmel mindent megosztok, és mindig úgy zárjuk le ezeket hogy ez csak a kettőnk titka. Ő mégis ezeket mind elmondja az anyukájának és mit tehetnék ellene?
Már lassan 2 hónapja egyáltalán nem beszéltem a legjobb barátnőmmel, mégis mit tegyek?
Miért fáj ez ennyire? Pedig tudom, hogy engem (is) szeret és mégis.
A legjobb baratnom nagyon megvaltozott es akarmennyire szeretne velem idot tolteni, en megis maganyosnak erzem magam. Mit csinaljak?
Mégis mit tehetnék még?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!