Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem pofátlanság...

Szerintetek nem pofátlanság feleztetni a benzinpénzt, ha egy ismerősömmel mentünk le az én nyaralómba?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, nem először, már többször is volt nálunk, ott aludt 1-2 napot, fogyasztott, stb. Ennyi erővel én is elkérhetnék jelképes összegként éjszakánként 1000 Ft-ot, amiért ott alszik..Egyébként 3000 Ft a rám eső rész. Még megérteném, ha azt mondaná, h adjak bele egy ezrest, de ezt így kicsit túlzásnak érzem. Velem van a baj, vagy igazam van?
2015. jún. 16. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem viszed szivesen, akkor miert viszed egyaltalan? Sose volt baj, hogy fuvaroztam, meghivtam oket, bar persze nem is voltam anyagilag szarul. Ha te nem tudod magadnak megengedni, akkor vilagositsd fel.
2015. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Képes volt 3000 Ft-ot elkérni ezek után?:D


Nem veled van a baj..

2015. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tesla :)
2015. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ilyen esetben pofátlanság pénzt kérni a benzinre..
2015. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 viktorvarga ***** válasza:
41%

a benzin pénzbevan a nyaraló meg ingyen.

ha neki kéne 6 ezerért tankolni lehet nem is menne.

2015. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szívesen viszem, de ha pofátlan lennék, én is elkérhetnék naponta 1000 Ft-ot mondjuk rezsire... Nyilván nem tenném, de szerintem úgy lett volna korrekt, hogy mivel nálam nyaralunk, ő levisz, így nem kérünk egymástól pénzt, mert úgymond kölcsönös szívesség. Jóban vagyunk, de azért nem nagyon közeli barátról van szó. És mint mondtam, már több alkalommal voltunk lent, ugyanilyen felállásban, egyszer még kárt is okozott (kb 6000 Ft értékben). Csak ugye már régebben voltunk, és úgy emlékeztem, sokkal kevesebb pénzről van szó, vagy hogy anno csak egy részét kérte el..Most meg az volt, hogy "majd utólag megbeszéljük"...hát ebből most tanultam.
2015. jún. 16. 22:26
 7/9 anonim ***** válasza:

de.

tök égő sóherkedni barátok közt.

2015. júl. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"hát ebből most tanultam."


Ez a lényeg. Többet ne vidd le. Ha kérdezi, mondjad, hogy most másképp oldod meg, más visz le.

Az ilyen típust felejtsd el. Kihasználós.

2015. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

ez tényleg nagyon bunkóság a "barátod" részéről.

barátkozz másokkal.

2015. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!