Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szemét vagyok hogy...

Nagyon szemét vagyok hogy megütöttem?

Figyelt kérdés

Tegnap megyünk a busszal anyámmal.

Felszállt 2 lány 8 év körüliek lehettek.Az egyik beszólt hogy " Mit nézel?" És pofákat vágott,nagyon tenyérbe mászó arca volt,Leültek a buszon még forgott oda és röhögtek rajtam,és beszélgettek.De emúgy nem is néztem,csak rápillantottam.Na mikor leszálltunk tovább csinálta erre oda mentem,megmondtam neki. " Mit nézek? Az anyád pi*áját!"

És a vállára ütöttem ököllel,a nyakát akartam csak nem találtam mert éppen ment előttem.

Erre elszaladtak másik villamos megállóba.Anyám azt mondta jól tettem.De nekem furdal a lelkiismeretem.


18/L



2015. jún. 17. 05:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
7%

Szégyelld magad, és anyukád is szégyellje magát.

8 éves gyerekekkel leállsz "vitatkozni "?

2015. jún. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, kamu-e, de szerintem jól tetted.

Én sokat utazom tömegközlekedésen, napi 3 órát, mivel nem vezethetek autót egészségügyi okok miatt. És mit ne mondjak, kötött már belém elég sok barom. Az embernek egyszer csak lege lesz.

2015. jún. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu?

Hát igen,most pedig éppen nagy a stressz anyám volt barátja betört hozzánk szombaton,zaklat minket,akkor nem egyszer anyám életére tört,a rendőrök is szemetek voltak.

A nagybátyám molesztált nem rég.Akkor az utcában a srác a kutyát uszítsa rám...

Na mindegy többet nem teszek ilyet,mert csak gyerek még.

De azért megtaníthatta volna az anyja hogy ne kössön idegenekbe.

2015. jún. 17. 05:44
 4/36 anonim ***** válasza:
20%

Az életed összes problémája miatt se üthetsz meg csak úgy egy kisgyereket.

Egyetértek az #1-essel!!

Mi ez már...

2015. jún. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
17%
Tehát xar a világod, bosszút állsz miatta egy 8 évesen. Majd amikor a te gyereked megy haza orjongve m hogy egy elmebeteg ököllel megutotte, akkor csak mondd neki, hogy megerdemelte. Hülye vagy és Anyad se normális, hogy helyeselte. Lehet hogy a viselkedesetekkel erdemeltetek ki ezt az életet
2015. jún. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

5-ös kívánom hogy te is találkozz ilyen hülyékkel mint én.

Nem álltam bosszút csak itt szakadt el a cérna.

Ne mondj véleményt nem ismersz minket!Épp ellenkezőleg általában türelmes, csendesek vagyunk.

2015. jún. 17. 05:56
 7/36 anonim ***** válasza:
8%
Atkozodsz is. Magad minosited. Gratulálok. Majd azért ne csodálkozz, ha véletlenül a gyerek apja megtalal és vállon vág ő is.
2015. jún. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
7%
Az, hogy sok a feszkó az életetekben, enyhítő körülmény, de nem mentség. Azért, mert egy idegen idegesítő módon viselkedik (akár felnőtt, akár gyerek), még nem ütheted meg. Mellesleg egy 8 évest elég könnyű befosatni egy markánsabb mezei anyád p*csájával is. Mi lett volna, ha egy kétszáz kilós kandisznó szólogat be?
2015. jún. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Nem akartam megütni csak kiosztani.

Amúgy lehet volt az a kölyök 10 éves is.

A kandisznón jót nevettem. XD

2015. jún. 17. 06:32
 10/36 anonim válasza:
54%
Egyáltalán nem voltál szemét meg is érdemelték,nálam is a boltban voltam az anyukámmal ép a pénztárnál áltunk és a mögötünk lévö (kb 5 éves) fiu elkezdi az anyát hangosan lehülyézni de még halkan mondta hozzá hogy fogdbe miközben az anyuka probált okosnak tünni (nem volt 1 észlén mert tényleg sorolta a hülyeségét) ő meg halk kuncogásal reagált a fiához még... az a lényeg hogy elképedve halgatuk hogy ezt meri mondani az anyának én már rég kaptam volna 1 akora pofont hogy a fal adta volna a másikat, és vajon ez a fiu késöbb hogy fog báni a nökkel (emberekkel)!!!! Ezt a tiszteletlenséget már!!!!!! És az a legroszabb hogy majdnem (tisztelet a kivételnek) mindegyik pisis azt hiszik övé az egész világ és bárkivel bármit megtehet!!! Szerintem nagyon helyesen cselekedtél valakinek meg kellet tanitani kesztyübe dudálni ezeket a pi**ákt :) (3 szoros hurá!!!!!!!!)
2015. jún. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!