Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet félreértem?

Lehet félreértem?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy családi összejövetel és kissé ittas állapotban beszélgettünk keresztapámmal a jövőről,ugyanis most végeztem.Mivel elég jó anyagi körülmények közt él(valami vállalkozó) megkérdeztem tőle,hogy tud-e esetleg valami munkát nekem amivel szépen lassan fejlődhetek és elérhetek valamit.Erre annyit felelt,hogy "aki jól él hidd el nem legálisan keres".Szerintetek ezt magára értette,vagy általánosságban mondja?
2015. jún. 18. 02:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted félre szerintem .
2015. jún. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar bevonni téged a munkájába..... és ezek után gondolhatjuk is, hogy miért. Biztos, hogy nem értetted félre.
2015. jún. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem.
2015. jún. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobb,ha keresel magadnak állást,itt valami bűzlik...
2015. jún. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondhatta általánosságban is, de buta volna, ha nem lenne tisztában vele, hogy mivel neki is nagy vagyona van, ezért ezzel saját magáról is beszélt. Családtól nem kérdezted, hogy mivel foglalkozik? Ha teheted, tényleg ne folyj bele inkább kétes üzelmekbe...
2015. jún. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Család úgy tudja valami vállalkozó,de semmi konkrétat nem tud senki.
2015. jún. 18. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!