Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek csináljak Facebook...

Szerintetek csináljak Facebookot? Fb nélkül lehet élni?

Figyelt kérdés

2 éve fent voltam fél évig, utána letöröltem magam...

Most szeretnék megint csinálni, mert úgy érzem hogy mindenki ott van, mindenki ott beszéli meg a dolgait, és én kimaradok belőle.


Jelenleg nem igazán vannak barátaim, úgyhogy nem is jelölnék be senkit.

Hanem csak akkor, ha megismerkednék valakivel, akkor azt bejelölném, hiszen azt hiszem hogy sajnos ma már ez az alapfeltétele annak, hogy barátságot kössön az ember...


Vélemény? Ti hogy gondoljátok? Ti fent vagytok?


19/F


2015. jún. 18. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Én fent vagyok. Szerintem csinálj nyugodtan ;) Van rengeteg olyan ismerősöm, akikkel nem beszéltem semennyit, csak ismerem valahonnan (egy suliba jártunk/járunk, szomszéd, távoli rokon, stb.). Könnyebben, gyorsabban tudsz értesülni a hírekről, beszélni ismerőseiddel.
2015. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az lemaradt, hogy itt követhetem kedvenc focicsapatomat, zenekaromat, stb. És 16F.
2015. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem van, 2 havonta 1x ha belépek...szóval lehet nélküle élni...semmi fontos dolog nem történik ott...lehet esélyed ott is ismerkedni és kapcsolatot tartani, de nem biztos, hogy szükséged van erre...
2015. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet élni, én ugyan fent vagyok, de csak nagyon ritkán lépek be, akkor is inkább csak a csoportokba írt dolgokat olvasgatom - ebből a szempontból viszont nagyon jó, sokkal gyorsabban lehet értesülni az érdekes hírekről, mintha egyesével kéne hajszolni őket.
2015. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is fenn vagyok, szerintem egy eléggé hasznos dolog. Pl.: osztálytársakkal szoktunk dolgokat megbeszélni (van külön osztály csoportunk), vagy az osztályfőnök üzen valamit. Vagy olyan ismerősökkel/rokonokkal tudsz kapcsolatot tartani, akik távol laknak. Szóval szerintem vágj bele! Károd nem lehet belőle. 19/f
2015. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet nélküle élni. A férjem nincs fent és egyáltalán nem hiányzik neki.

Én fent vagyok. Arra használom, hogy ott beszélgetek olyannal, aki már elköltözött más városba, más országba. Ott látom a képeit a gyerekekről, stb. De ezeket máshogy is meg lehet oldani, ha akarja az ember.

Ha normálisan használod, akkor nem ártasz vele senkinek sem.

2015. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2010-től "éltem" ott és tényleg kihasználva a felületet, naponta posztoltam, képeket raktam, beszélgettem....viszont Január 1.-én felfüggesztettem. És tudok nélküle élni mert vibert használok.

De viszont ha ismerkedni akarsz akkor muszáj mert sok lány csak fb-hez köti a beszélgetést.:D

2015. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 18. 12:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyetemistaként szinte nélkülözhetetlen, mivel nagyon sok anyag ott gyűlik össze, és bármikor tudok kérdezni a szaktársaimtól.

De másra nagyon én se használom.

2015. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 2014 szeptemberében regisztráltam életemben először facebookra, csak az egyetem miatt kell és használom.

Fb nélkül is jól elvoltam, de az egyetem miatt tényleg jó ha van.

2015. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!