Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te hogy nem halnál meg?...

Coolhc kérdése:

Te hogy nem halnál meg? Melyik az a halál mód amit nem szeretnél magadnak ha választanod kellene? És mi az amit választanál ha muszáj lenne?

Figyelt kérdés
Én például nem szeretnék vizbefulladni.és ha muszály lenne választanom valami gyors halált választanék és ti?(a kérdés elméleti nemkivánom senki halálát és a magamét se pusztán érdekel ki mit gondol erről!!)

2015. jún. 20. 22:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
1 golyó
2015. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
én is a fulladást mondom annak amit nem akarok, már attól rosszul vagyok ha valami miatt nem vehetek levegőt. amit választanék (ha lehetne amikor eljön az ideje) akkor az annyi lenne hogy elalszok és nem ébredek fel egész egyszerűen, vagy zuhanás valami magas helyről.
2015. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
autóbaleset
2015. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a legkegyetlenebbek a fulladásos halálok.. akár vízbe, akár más által.. akár akasztással.. egy hozzám nagyon közeli barátom felakasztotta magát, azóta nagyon nem bírom a halált.. szegény fulladozott sokáig az orvosok szerint.. senkinek nem kívánok ilyen végkimenetelt.. :(
2015. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

A csonkításos halált nem szeretném magamnak vagy azt, amikor felnyitják a hasad...brr...

Ha választani kell, akkor inkább valami gyors és fájdalommentes legyen.

2015. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem halálra égni a legrosszabb. Fej vagy szívlövés a legkegyelmesebb.
2015. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 opened paradise ***** válasza:
100%

Vízbe fulladni,de úgy,hogy mélyről jövök fel,vagy jég alatt.


Amit választanék,az az ejtőernyős ugrás,ernyő nélkül.

Pár király póz,majd beleremegne a föld a távozásomba.

2015. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%
én nem akarok se gyors, se erőszakos halált, inkább egy pár hetes békés átmenetet. pl. az éhhalált nekem találták ki.
2015. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű, hogy egy értelmes ember nem szeretne szenvedni, így ezeket nem szeretné. Én sem választanám a fulladásos halált, és az alvás közbeni halált választanám (persze még ráérek ezzel kb 75 évig :D ), mert akkor viszonylag természetesen haltam meg és pl egy golyó nem túl természetes, így még lett volna időm élni. :D
2015. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Huhh nem gondoltam volna hogy ennyi válasz jön ilyen rövid időn


többen irtátok a lezuhanást valahonnan.Nekem az a másik amit nem szeretnék halálnak,Gondoljatok bele kiugrasz egy repülőből mondjuk 4000m magasan és a leérkezésig perceid vannak hátra hosszú-hosszú percek és mindevégig tudod hogy már késő már nemfordithatod vissza és csak nézed a tájat ahogy egyre közelebb és közelebb kerülsz hozzá és mindvégig rettegsz mert az életösztön-bármennyire is eltökélt voltál a kiugrással kapcsolatban azért csak dolgozik benned.én nem választanám de izlések és pofonok.


#6 halálra égni nem olyan rossz(persze mihez képest én inkább élek) hiszen a lángok pillanatok alatt kiszivják a levegőt a tüdődből és gyakorlatilag megfulladsz úgyanakkor a co2 miatt feltehetőleg elveszted az eszméleted vagy legalábbis nem érzel nagyon semmit.

2015. jún. 20. 23:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!