Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a pasiról?

Figyelt kérdés

28 éves, kedves, érzékeny, szereti a művészeteket, könnyen zavarba jön... Ha találkozunk, mindig figyel arra, hoy köszönjön, gyakran még integet is, keresi a szemkontaktust. Sokszor kiül az arcára az öröm, ha meglát, mintha nem tudná megállni, hogy elmosolyodjon.

Egyszer, mikor kettesben voltunk, beszélgetés közben ránk nyitott egy barátja, egy darabig csak állt az ajtóban, furcsán mosolygott, nem szólt egy ideig semmit. Fura volt.

Egyúttal, ha kettesben vagyunk, meg is változik, teljesen bezárkózik, és nagyon tárgyilagos lesz. Néha megejt egy-egy apró mosolyt, de ennyi. Mintha két különböző ember lenne. Az utóbbi időben pedig még távolságtartóbb is lett. Én ezt nem értem, annyira kiszámíthatatlan.

Közben másokkal is barátságos, de valahogy az az érzésem, hogy velem ez más. De aztán elbizonytalanodom.


Ti mit gondoltok?


2015. jún. 27. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Tetszel neki,ezért bezárkózik,ha veled van,mert nem egy magabiztos alak.

teesék adni alá a lovat,hogy feloldódjon,mikor kettesben vagytok.

2015. jún. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 rugjamegaló válasza:
Csatlakozom az előző válaszadóhoz.Félénk és inkább nem ad okot arra hogy csalódjon.Szerintem ez is valamilyen konfliktuskerülés...
2015. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!