Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan, aki teljesen...

Létezik olyan, aki teljesen önerőből ment külföldre?

Figyelt kérdés
Ahogy látom, mindenki előreküldi a pasiját, vagy vannak kint rokonai, ismerősei. Önerőből ezt nem lehet megoldani? Ha beszélem a nyelvet, de nincsenek ismerőseim, akkor ez csak álom?

2015. júl. 1. 18:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Biztos van akinek sikerült magától is, de akiket én ismerek azoknak egytől egyig volt segítsége. Volt kint barát, testvér, akinél lakhattak, akikre támaszkodhattak míg nem tudtak megállni a saját lábukon.
2015. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
perfekt nyelvtudással, jó szakmával, papírokkal, talpraesettséggel és saját tőkével sikerülhet. ha ezek nincsenek meg,akkor bizony muszáj valakire támaszkodni.
2015. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Miért ne?


Nem mindenki mosogatni megy az itthoni nyomorból.

2015. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem a legtöbb ismerősöm aki kiment "önerőből" ment ki. Beszéltek nyelvet, volt jó szakmájuk, volt aki már itthonról talált kintre munkát, volt aki kiment és ott keresett.
2015. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mentek ismerőseim önerőből. Idegenekkel laktak együtt. Munkát még itthonról kerestek. Tehát annyi volt a biztos pont, hogy megvolt a melóhely.
2015. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőseim közül többen, egy részük már úgy ment ki, hogy volt munkája, a többiek kimentek, amíg nem tudtak a szakmájukban elhelyezkedni, pincérkedtek vagy más hasonló munka. De mindegyiknek volt megfelelő piacképes felsőfokú végzettsége és annyi spórolt pénze, amiből egy hónapig tudták magukat finanszírozni.
2015. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

Ne viccelj mar, nem mindenki mosogatni megy kulfoldre.


En neten kerestem allast, mentem interjuzni, aztan kerestem lakast. Aki ezt nem tudja egyedul elintezni, az maradjon otthon.

2015. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Milyen állásokra lehet itthonról jelentkezni? Kiutazol állásinterjúra?
2015. júl. 1. 19:41
 9/21 anonim ***** válasza:

Gepeszmernok vagyok, fejlesztomernokkent dolgozom egy nagy autos multinal kulfoldon.


Az ilyen cegeknek az osszes allasajanlata fenn van a honlapjukon, online kell jelentkezni. Ha behivnak interjura akkor meg szepen kiutazol.


Mi ebben a nehezseg?

2015. júl. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Mi a nehézség? Talán hogy nem ez a szakmám?


Épp ezért nem értem, hogy csak férfiaknak vannak ilyen gyári munkák? Mert a legtöbb embertől ezt hallom.


Nőként milyen munkát tudok itthonról szerezni?

És ha behívnak 4 helyre, akkor 4-szer kell kiutazni?


Engem az ilyen kis piszlicsáré gyakorlati dolgok érdekelnek, és senki nem tud segíteni, mert mindenkinek az ismerősének az ismerőse szerzett munkát. Engem hívtak fel skype-on, hogy fordítsam le, mi van a munkaszerződésben.

2015. júl. 2. 12:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!