Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon durva lenne ha a...

Nagyon durva lenne ha a barátom 18. szülinapjára Mr. &Mrs. Es polót vennék? Sajnos nincs jobb ötletem!?

Figyelt kérdés
2015. júl. 1. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat, nem durva,de gagyi. Miert nem veszel inkabb vmit,amit tudod h szeret?
2015. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem tetszene, mondjuk lany vagyok:)
2015. júl. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
makkmasszázst neki!
2015. júl. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látom nagyon nem vagy a helyzet magaslatán :)

A póló nem rossz ötlet, de valami jót, amit hordana is :)

2015. júl. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát sztem eléggé. Mondjuk én lányként sem vagyok ez a nyálasromantikus típus, vagyis nekem a romantika mélyebben kezdődik, nem ezeknél a felszínes tárgyaknál. Amikor látom ezeket a közösképes kulcstartó-törölköző-bögré nyáltengereket meg a félbetört szíves medálokat, az az érzésem, hogy az egyik rá akarja magát erőltetni a másikra, és ez elég visszatetsző. Nem attól lesz erősebb a kapcsolat, ha lépten-nyomon hirdetjük, hogy húmiegyüttvagyunk.


A Mr. és Mrs.-es dolog meg azért is durvább sztem, mert az már kb. házasságot jelent, és lehet, hogy egy 18 éves srác tök megijed tőle, hogy ennyire erőlteted a dolgot.


Amúgy nem tudom, mennyiért nézted, én anno elég durva áron láttam ilyeneket a neten. Kb. ugyanannyiért, max. 1-2 ezer Ft pluszért már lehet tűrhetően kinéző karórát venni fiúnak, vagy vidd el moziba, sporteseményre, színházba. De pólóból is vehetsz neki olyat, amit mondjuk nem ciki utcára felvenni, az legalább praktikus is :).

2015. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Czezar válasza:
0%

Lehet hogy azonnal elhagy. Egy nő sose kezdeményezzen. Az egy férfit mindig taszít.

Ha ajándékot kap, bárminek örül az ember. Akár egy parfüm, akár egy illatos drága szívszappan, vagy egy vicces alsónadrág. Ne mondd hogy semmi ötleted nincs!

A moziba elvitel ciki egy férfinak, hiszen a férfi szokott fizetni. Ha mégis elfogadja, az pedig részéről egy szegénységi bizonyítvány.

2015. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!