Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mesélne nekem valaki milyen...

Mesélne nekem valaki milyen skinheadnek lenni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 1. 23:49
 1/8 piriiiii ***** válasza:
Fázós.
2015. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
75%
Miért kérdezel ilyet? Talán érdekel? Vagy csak arcoskodni akarsz? Skinheadnek lenni Magyarországon annyit jelent, hogy szereted a hazádat és hogy is fogalmazzak, ez a mostani bevándorlós helyzetet sem támogatjuk. És ahogy az első válaszadó írta: fázós. :)
2015. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

kiegészítem azzal, én ha magyarokról van szó mindig segítek pl a minap egy abszolút idegennek segítettem kipakolni a bútorait a garázsba mert láttam rajta, hogy nehezen megy neki

legalábbis én ilyen vagyok

és persze én is nagyon szeretem a hazám és hamarost megyek honvédnek :)

2015. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen érdekel
2015. júl. 2. 16:50
 5/8 anonim válasza:
Hát ha érdekel, akkor talán tudok mondani pár dolgot...Először is, sokan ítélkeznek felettünk a kinézetünk miatt, pedig többségünk teljesen normális. Természetesen vannak kivételek. Másodszor, nem az a lényege, hogy utáljuk a cigányokat, mert milyen mocskos banda és stb...Itt arról van szó, hogy két fajta ember van -(és itt most nem különböztetünk meg se cigányt, se zsidót, se senki mást)- az egyik dolgozik és megtesz mindent a családjáért és a hazájáért, és van a másik, aki épp az ellenkezőjét teszi. Otthon henyél, nem dolgozik, mert majd megélünk a segélyből és csinálunk 5 gyereket...Érted miről beszélek? Tudom, most egyszerre kicsit sokat írtam, órákig tudnék írni...De ha van valami konkrét amit szeretnél tudni, hát kérdezz.
2015. júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtál nem volt olyan hosszú én szívesen olvasok és én attól lehetnék szerinted siknhead hogy van benne egy kevés cigány
2015. júl. 2. 23:35
 7/8 anonim válasza:
Ezt nagyon bírom....Lehetnék e ez vagy az?! Hülyeség ilyet kérdezni. Az hogy mit érzel és teszel, azt csak te döntheted el!
2015. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 RASH39 ***** válasza:
9%

A skinhead antinacionalista!A hazája ez a bolygó és nem magyarország mert nem ismer el semmilyen országot!!Kiáll a menekültekért a nyilastahókkal szemben!

Megint egy bonehead adja a válaszokat aki skinheadnek hiszi magát!

2016. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!