Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a helyes reakció az ilyen...

Mi a helyes reakció az ilyen viselkedésre?

Figyelt kérdés
Következő a szituáció: Munka után hazafelé jövet (kerékpárral) a vonatállomásról, rendszeresen szövegel és beszólogat néhány 7-10 éves suttyó kissrác. Eleinte elengedtem a fülem mellett, de amióta állandósult a helyzet, vissza szoktam szólni, hogy "nincs-e jobb dolguk" vagy "jó lenne csendben maradni", meg hasonlóak. Most, ha megállok, lekeverni egyet, lecsuknak. :) Ha megkeresem apukát, hogy nevelje már meg a hülye gyerekét, nekem fog esni, hogy mit képzelek magamról... ha apukát leverem, abból is rendőrség lesz. Ezek egy az állomás mellett található kisebb panelből kivirágzott szépreményű csemeték egyébként, klasszikus bunkó paraszt szülőkkel, akik egész nap semmit nem csinálnak, szotyiznak a kertben, sört vedelnek, nézik a közlekedő embereket és várják a sült galambot, illetve a segélyt. Úgy érzem, hogy észérvekkel túl sokra nem mennék sajnos, persze ütni sem szeretném őket. :) De valami megoldás kellene, mert nagyon irritáló és nem azért dolgozom 12 órát, illetve ingázom 60 kilométert, hogy itthon ez várjon a nap végén, hogy pár szaros veri a nyálát. Mi a fene lesz az ilyen gyerekekből egyáltalán, ha felnőnek? Másfelé nem igazán tudok biciklizni, mivel egy út jön az állomás felől a belváros irányába. Elnézést, hogy hosszú lett és nyers/bunkó stílusban fogalmaztam. :D
2015. júl. 2. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl sok az ember a földön. Ne is nézz rájuk
2015. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne törődj velük,nem érnek meg annyit... Esetleg dugj be fülhallgatót arra az időre és hallgass zenét,csinálj úgy mintha nem is hallanád. Előbb-utóbb csak megunják :D
2015. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire vannak túlerőben, de mi lenne, akkor, ha a legközelebbi ilyen esetnél odatekernél hozzájuk, és azt mondanád: mit is mondtál? Hátha kicsit magukba fordulnak. :D
2015. júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem meg mosolyogj rájuk, és nyugodtan menj tovább jókedvűen:) ez biztos idegesíteni fogja őket!
2015. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért csinálják, mert foglalkozol velük. Szard le őket és menj tovább.
2015. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!